markası farkmetmez 18 inç kadro aranıyor

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
:boese157:Arkadaşlar markası farketmez ama model yılı 2009 - 2008 olan 18 kadro arıyorum.Rengi tadi kokusu farketmez 18 inç olması yeterlidir..3 haftadır bisiklete binemiyorum ve 3 haftadır yağmur yok şuanda stress içindeyim.:boese157: :boese157: :boese157: :boese157: Pazar gunune kadar aradığım kadroyu bulamaz isem 0 kadro almaya yonelıcem...:in: Herkese iyi forumlar bol pedallar :cool:

Scudo

Hasan Oğuz

Daimi Üye
Tepki
112
Bisiklet
b'Twin
Modelinden çok emin değilim ama 2008 yada 2007 olan Corratec X-vert S 0.1 var elimde 17"

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
fotograf fiyat açıklama vs olursa şahhane olur !!''!!'!'!!^!^!'^'!'

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@Ahmet Uluışık
^

sedona kron fılan yazdıgım zaman corratec'ı olan bakmıyordu ılana benım zevkıme hıtap eden 18 her turlu kadroyu alabılırım ole bır zamana denk geldıkı haftasonu memlekete gıdıcez ve benım kadrom yok :eek: :eek: :eek: Hakiki offroad yollara giricem..Doğa orman hatta kaybolup memleketımde fazladan 1 ay bıle kalma gıbı planlarım var :D:D:D

Tepki
22
@sonEr´´

obaaaa çok güzel.Bende yeni kadromu toparlamaya başladım haftasonuna doğru bitireceğim hayırlısıyla..bende dağa tırmanacağım günü bekliyorum yavaş yavaş....:D bu arada benimde en büyük hedefim ülkeler arası tura çıkmak inşallah bir gün oda kısmet olur... :D sevgilerimle kardeşim hayırlısı diyelim...

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Özellikle v-brake olacak arkadaşlar :D :D

Cüneyt Günay

Daimi Üye
Tepki
63
soner uğraşma al geotech race kadro 250 tl. sıfır. topla bisikletini çık yollara dağlar ağlasın...

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@Hasan Kuru

Aynen Hasan'ın dediği gibi olması şart :D

@Cüneyt Günay

butcem sınırlı oldugundan uygun birşey çıkarsa diye foruma yoneldım eğer kafama gore birşey çıkmaz ise race yada team kadro alıcam ;) :rolleyes: :eek: :):p:D

@Ugur Sever

O kadar da değil gorucem , begenıcem :p:):p:D:)

aklımda 2009 761 ve xc4000 kadrolar vardı..761 - xc4000 kadro arıyorum diye ilan verdiğimde sadece sedonası kronu olan bana teklifte bulunuyordu...Yukarıya bakarsanız corratec teklifi aldım...Ama butcemi biraz aşıyordu :( Arkadaşlar hafta sonuna kadar guncel..Race yada Sedona 751 kadro alıcam :in:

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
ilanımı stress ve bunalım halinde açtığım için markası farketmez tarzı kelimeler kullandım..Kusura bakmayın salcano düşünmüyorum..İlginiz için teşekkürler , hayırlı satışlar.

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
@sonEr´´

751 buldun da mı alacaksın yoksa 751 istiyorsun da bulamadın mı? Bulduysan bana da haber ver bende alayım. ;) :D :D

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
forumda şimdilik butceme uygun birşey arıyorum..Metin bisiklete salcanonun parcaları soktururken kadro satıyormusunuz dıye sordugumda salcano karbon ve 2010 sedona 751 kadro var fılan demıslerdı fıyat olarak 350 cıvarı dedıler ama tam emın degıllerdı..Bisiklette olmadıgından ugruyamıyorum telefon actım cevap veren yok... :p:D:p:D:p

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
son 3-4 gündür forumda geziyorum. baya bir 18lik kadro gördüm. iyi bir arama yaparsanız rahat bulursunuz. ben aramadığım halde buldum. hesap edin.

(link)

gibi...

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@darkness_

ahhh ahhhh ben bu kadroyu daha önce ozel mesaj yoluyla sızden ve herkesten once gormustum rahat olun 1 ay oncekı konuları bıle takıp edıp kadro pesınde kosuyorum :in::):D:):p :eek: ;) :rolleyes: :cool: :p :D

18 inç olması kadar zevkime uygun olmasıda şart :D:):D:):D:p:p:D:D:p:p:):):(:):():(:)

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
ayrıca fiyattada yardımcı olurum. cevabını bekliyorum pişman olmazzsın biliyorsun bu kadroyu. çiziği vs yok zaten. hemen kargolarım alırsan.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
hussar çok sexi bir kadro ama istediğim kadrolar arasında değil maalesef :(

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
@sonEr´´

markası farketmez deyin. herhalde gelişine ne varsa birşey arıyorsunuz diye düşündüm.

neyse kolay gelsin.