Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Marka Kötülemeyi Bırakmak :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Deniz Caz tarafından paylaşıldı.

1. Deniz Caz

Deniz Caz Misafir

Selam arkadaşlar bence bu marka kötüleme bırakılmalı neden bilmiyorum ama bir çok kişi örneğin salcanonun kadrosu kötü der birisi whistlenin oyu kötü felan der ama sizin kullanım amacınıza zevkinize en uygun bisikleti alırsınız değil mi?? tabi ki amacınıza uygunu alırsınız bir bisiklete yeni başlayan bir arkadaşımız 500 TL bütce var 2.el bisiklet alacağım diyor birisi oradan çıkıp diyor ki ;

sana salcano ya bakmanı öneririm (güzelce öneri)
    bir başkası derki salcano alma kalitesiz (sen neden marka kötütülüyorsun ki )

marka kötülüyeceğine de mesala neyi kötü kadro sağlam değilse onu söyle ama dediğim gibi kullanım amacına uygun almaz isen örnek vereyim bir arkadaş genelde şehirde bazende dağda kullanacak adamın dağ dediği yer ''DownHill'' yeri resmen tabi ki kadro dayanmaz sonrada arkadaş gelip der o bisikletin kadrosu sağlam değil der ama nerede kullandığını yazmaz bence bundan sonra böyle yapmayalım ama bakın bunu kötü amaçla yazmadım diğer forumlarda çok gördüm :) iyi forumlar sağlıklı , pedallamalar

ahmet t ve erendiz çetiner bunu beğendi.
  2. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Evet bende çok gördüm :) Bianchi kullanıcısıym, en çok laf bianchi'ye geliyor, belki de haklılar, ama yapacak bişey yok, binmeye devam ;)

erendiz çetiner bunu beğendi.
  3. Deniz Caz

Deniz Caz Misafir

Bir Bisiklet Size Uygunsa Zaten Kimin Ne Dediği İlgilendirmez :) iyi forumlar ve okuduğunuz için teşekkür ederim

ahmet t bunu beğendi.
  4. Tolga Yücel

Tolga Yücel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano kullanıcısıyım,ve daha öncede salcano 1 kere bile kullanmadım,2.senesine giriyorum ng020 kadrom var,forumda denilmedik laf bırakılmadı,neymiş dandikmiş neymiş kütükmüş.. 1 ay kullanıpta kadro kötüleyen prof arkadaşlar var aramızda,gerçektende tebrik edilcek arkadaşlar bunlar :) kadroyla yarışa girmeyipte "kütük kadro,dandik kadro" diyen arkadaşlarımız var.. yaşlarına tecrübesizliklerine veriyorum tabiki ama lütfen düşünüpte yazalım bu yazıları insanlar okuyup değerlendiriyor.. dandik diyip atıp geçenler var.. neresi dandik? neden dandik? nolduda dandik açıklasınlar o zamanda bilelim haklarını verelim doğru değil mi?
    Yabancılardada güzel kadrolar mevcut tabiki trek,giant,scott ve benzeri kadroların haklarını yememek lazım..
    Ama neden özellikle salcanonun kadrolarına çamur atılır anlam veremiyorum açıkcası..

Harun Salcı bunu beğendi.
  5. Deniz Caz

Deniz Caz Misafir

öncelikle ilginiz için çokk teşekkür ederim bu konuyla ilgilenen pek kimse yok galiba gerçektende salcnoyu kötüleyen var bende bir salcano alıcam yılbaşında bisiklet gerçekten güzel salcanoyu kullandımda güzel bir bisiklet

İyi Forumlar :)

ahmet t bunu beğendi.