Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Marİn Traİl Mtb 19" Sİyah /sifir Gİbİ

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında gezginxt tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gezginxt

gezginxt Yeni Üye

Seviye:
    Marin Kadro resimde göremeyebililirsiniz farklı bir kaynak metodu ile birleştirilmiştir ve ömür boyu kadro garantisi vardır.

Bisikleti aldığımda fren pabuçları ve lastikleri hariç bir memnuniyetsizlik duymadım. Lastikleri scot oxyo tubles ile değiştirdim. (670 gr) Şu an iç lastiği var sbop tublese çevrilirse tamamen tubles haline gelecek. Fren pabuçlarını baradini ile değiştirdim.

Bisikeletin üzerinde:::::::::::::::::::::Tur bagajı / bagaj çanta / sele çanta / sigma hız göstergesi /Zefal suluk tutucu / Şifreli kilit / Küçük bir zil /Arka lamba / 2 adet scot Oxyo tubles lastik ( tanesi 45 €) mevcut.

Selesi çok rahattır.amortisör ü iş görür. 24 vites acera arka attırıcı , hyperdrive orta attırıcı / Truvativ ayna kol ve rulmangöbek=( üzerindeki truvativ deore `ye denk olan tip idir) ön ve arka göbek Formula= ( bir kıyaslama yapmak gerekirse Deore ile boy ölçüşür. Akışı oldukça iyi)

bisiklet L boy (19 inç tir) /garanti kapsamındadır.

Markası Marin Madrane Trail olan bisikletin sıfırı 1.050 TL dir.

Üzerindeki yukarıda saydığım tüm malzemeler dahil 750 TL ye bırakacağım. yukarıdaki malzemelerle beraber sıfırını 1300 TL ye temin etmeniz mümkün olabilecektir. Malzemeleri internetten sıfırı ile karşılaştırdığınızda çok iyi bir fiat verdiğim anlaşılacaktır. Bu yüzden lütfen pazarlık etmeyiniz. Bisiklet 8 ay boyunca 550 km kullanılmıştır. Akordları yaptırılmıştır.Evde muhafaza edilmiştir.

Resimler için :

http://www.sahibinden.com/6_ay_lik_siyah_marin_dag_bisikleti-64WQQaXQQ14231639WQQpXQQdisplayitem

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.