Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

marin belverde trek 7,2 fx ve spezialized sirrus hangisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Sahra EVRENSEL tarafından paylaşıldı.

1. Sahra EVRENSEL

Sahra EVRENSEL Üye

Seviye:
    arkadaşlar bu modellerin kendilerine göre artıları eksileri nelerdir siz olsanız fiyatları yakın olduğunu farzedersek hangisini tercih edersiniz marin de yol bisikletine yakın galiba doğru mu hangisi iyi yol alır akıcılık ve hız ve serilik olarak teşekkürler

1-marin belverde
    2trek fx7,2
    3-specialized sirrus (2, el )

2. SİNAN YÜCEL

SİNAN YÜCEL Aktif Üye

Seviye:
    specialized temiz ve 2010 modelse al ama fiyatını yazsan iyi olur ona göre yorum yapalım trek 1200 civarındaydı sanırsam 2. ye %50 indirim var bunları iyi araştır

3. Okan Örs

Okan Örs Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bende çok bakındım fx 7.2 aldım.Forumdan Önder beyle gidip kampanyadan yararlandım.Sanırım şu anda kampanyalılar için kadro boyu ve renk seçenekleri baya azaldı.Bir iki aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum.Yaklaşık 1000 küsür liraya geldi.İkinci el sirrus sportlar ise de bence makul , biraz daha hafif (10.5kg civarı).Sahibinden komda biri istanbul olmak üzere 1000 liraya iki seçenek var şu anda.Kadro boylarına da dikkat edilmeli ama.Deneyerek ve görerek alman herkesin olduğu gibi benimde önerim.
    Saygılar...

4. Sahra EVRENSEL

Sahra EVRENSEL Üye

Seviye:
    fikir ve görüşleriniz için teşekkür ederim marin belvedere de karar kıldım fiyatta uygun oldu sıfır specialized e oldukça yakın tarz olarak ilk izlenimleri ilerleyen günlerde paylaşacağım fakat specialized sirrus kadar hafif diyebilirim ::))