Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Manisa'dan selamlar

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Mert N. Kök tarafından paylaşıldı.

1. Mert N. Kök

Mert N. Kök Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhaba. yazın manisa turgutlu, kışın balçova'da yaşıyorum. 24 yaşındayım. elimde lisedeyken cahillikle ve bilinçsizce almış olduğum bianchi thomisus var. yaklaşık 10 yıldır sahibi olduğum eşek ölüsü bisikletim, toplamda maksimum 150-200 km yol yapmıştır. 3-4 yıl önce manisa'dan izmir'e götürdüğümde, park ettiğim bir yerde 1 yıl kadar yatmıştır ve bu süre zarfında yanına hiç uğramadığımdan bazı parçaları çalınmış, bazılarıysa kullanılamaz hale gelmiştir.
    bu yaz doğa sevdalısı başka bi arkadaşı da yanıma çektikten sonra, tatile araba yerine bisikletlerle gidelim diye gaza gelmiş durumdayız :)
    herneyse bunları sonra konuşuruz zaten. cümleten hoşbulduk :)

bu da benim hurda;[​IMG]

2. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    Aleykümselam hoşgeldin bilader..

3. Mert N. Kök

Mert N. Kök Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hoşbulduk. güzel, faydalı bi yermiş burası geç farkettim. bi kaç haftadır takipteyim.

Çağlayan bunu beğendi.
  4. hakan çelik

hakan çelik Forum Demirbaşı

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Merhabalar. Bende Salihliliyim. Henüz bir bisikletim yok fakat bu hafta içinde sahibi olucam nasipse :) Bisikletinize hurda demeniz güldürdü beni ^^. Ama bisiklet adam olduktan sonra tadına doyum olmuyor. :) Hoşgeldin.

5. Mert N. Kök

Mert N. Kök Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhaba. kusura bakmayın sınavlar sebebiyle giremedim bir süredir. yaz boyunca turgutlu'dayım ben de. mahalle bisikletçisinde günü kurtaracak parçalarla toplatıp, geçici olarak adam ettim bisikletimi bu süreçte. siz ne yaptınız aldınız mı bisiklet? umarım amortisörsüz bir model almışsınızdır.

6. hakan çelik

hakan çelik Forum Demirbaşı

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Evet aldım bende şükür. Salihlide çok sürdüm bugünde Allahdiyen köyüne çıktım (Bozdağ'a) ordan aşağıya saldım çıkış hiç yorucu olmadı şükür. Bisikletimde Mosso DRE 301. Hemen incelemesini paylaşayım burada : http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=118545&highlight= Pazartesi günü turgutluya bisikletle gelmeyi düşünüyorum umarım görüşürüz :)