Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Manisadan herkese merhabalar,keyifli pedallamalar.

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında OğuzY. tarafından paylaşıldı.

1. OğuzY.

OğuzY. Yeni Üye

Başlıkta belirttiğim gibi öncelikle herkese merhabalar;

Adım Oğuz,Yazılım mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim ve aranıza Üniversite okumak için geldiğim Manisadan katılıyorum.Aslen Bursalıyım ve Bursada yaşıyor(d)um.Bisiklet geçmişim baya eski zamanlara dayanıyor ve benim için inanılmaz keyif verici bir hobi.Küçüklüğümde bir komşumuzun eski bisikletini bana vermesiyle başladı herşey,o yaşımda öylesine eski bir bisikletle çok güzel vakitler geçiriyordum,tabi bu arada evdekilerdende bisiklet istemeye devam ediyordum.O zamanlar he deyince herşey alınmıyordu,uzun bir süre ben o eski bisikletle vakit geçirdim ve o gün geldi,babam ihlas marka çift amörtisör bir bisiklet almıştı.Neredeyse benim 1,5 katım bir bisiklete koltuğa oturmadan biniyordum,senelerce o bisiklete bindim ve kaç yıl sonra bir çekilişten amörtisörsüz bir bisiklet kazanmıştım ama fazla vakit geçmeden apartmanın içinde kilitlediğim yerden çalındı,o zamanlar bisikletle fazla vakit geçiriyordum ,başıma bir iş gelebilirdi,o yüzden çalınmasına pek fazla üzülmedim,belkide böylesi daha iyiydi.Liseye başladığım zamanlarda pek bisiklete binemedim ama lise 3-4 gibi yeni bir bisiklet almayı kafaya koydum,tabi çoktan forumu takip etmeye başlamıştım,bisikletçi bisikletçi dolanırken bir yerde yanlış hatırlamıyorsam eski,boyanmış bi GT Aggressor kadrosuna benzer bir kadro buldum ve vakit geçirmeden onu aldım.

Bir süre sonra restore ettiğim ilk dağ bisikletimle Bursa da PAB ve Yeşilpedal bisiklet derneğinin turlarına katılmaya başlamıştım.Ama bir süre sonra üniversite macerası başlıyacaktı ve benim ders çalışmam gerekiyordu.Neyse lafı fazla uzatmıyayım,üniversiteyi kazandım ve geldiğim bu şehirde bisiklet sporuna biraz daha ağırlık vermeyi düşünüyorum,şimdiden bisiklet arayışına başladım bile.

Aranıza katılmak bugüne nasipmiş,tekrardan herkese merhabalar keyifli pedalamalar :)

2. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Hoşgeldiniz,

Okul hayatınızda ve derslerinizde başarılar dilerim..

3. Sehzade43

Sehzade43 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hoşgeldiniz aileye. Kazasız pedallamalar.

Çağlayan bunu beğendi.
  4. Uçkun Barış CANDAN

Uçkun Barış CANDAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Önce Foruma, sonra Manisa'ya hoşgeldiniz :) Manisa'da da Perşembe Akşamı Bisikletçilerine katılabilirsiniz. Her perşembe Hükümet Meydanın'da buluşuyoruz. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

5. OğuzY.

OğuzY. Yeni Üye

Hepinize çok teşekkür ederim sağolun.

Çağlayan bunu beğendi.
  6. Onurcan Ökse

Onurcan Ökse Kıdemli Üye

Adı:
    Onur Can Ökse
    Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Hoşgeldiniz Bende Akhisarda Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü Okuyorum 1.sınıf ım daha bende ilerde yazılım mühendisliği okumayı düşünüyorum inşallah turlarda görüşürüz hoşgeldiniz yeniden iyi pedallamalar

7. Kadir Gümüşsoy

Kadir Gümüşsoy Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Foruma ve Manisaya hoşgeldiniz :) Perşembe akşamları görüşmek üzere :)

8. OğuzY.

OğuzY. Yeni Üye

Sağolun görüşmek üzere inşallah. :)

9. OğuzY.

OğuzY. Yeni Üye

Şunuda eklersem iyi olur,aslında adım Oğuzhan ama çoğu kişinin Oğuz diye hitap etmesinden dolayı konuya Oğuz olarak yazdım :)

10. mahmut efe yalçın

mahmut efe yalçın Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    merhaba ben Kula dan Mahmut Efe.Bir abimizden Mosso Acera MTB aldım.Yakın zamanda fotoları yüklerim.Ama sanırım Manisa merkeze biraz uzağım.Keşke hep birlikte pedallayabilseydik.

11. Sinan ŞAHİNOL

Sinan ŞAHİNOL Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Oğuz kardeşim şehrimize ve foruma hoşgeldin. Bende yeniyim hem forumda hem de bisiklet hobisinde. Aslında herşey değişen işyerime biskletle gitmeye karar vermemle başladı. Gidiş yağ gibi ama dönüş rampa olduğundan yaptığım araştırmalarda çita hep yükseldi. Çoğunlukla takım elbise kravat ile bineceğimden Carraro Grande Man aldım. Sayende Perşembe akşamı organizasyonunu da öğrenmiş oldum. Gerçi Uncubozköy den Hükümet e kadar gidip geldim mi yeter. Grupla başka yerlere pedallamama gerek kalmaz:D

12. Mehmet Oğuz CAN

Mehmet Oğuz CAN Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Öncelikle Manisaya hoş geldiniz. Manisa da perşembe günleri perşembe akşamı bisikletçileri, cuma günü özgür pedallar, Manisa bisiklet grubu, Bir Pedal Öteye gibi bisiklet gruplarımız var her grup ayrı organizasyonlar güzel turlar düzenliyor aramızda görmekten mutlu olurız iyi pedallar :)

13. Recep DOLGUNSÖZ

Recep DOLGUNSÖZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Manisamıza ve foruma hoşgeldin kardeşim.. Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği olarak Cuma akşamları saat 20.00'de Manisa Merkez 8 havuzunun orada toplanıp tur düzenliyoruz. Bekleriz :);)

Sinan kardeşim.. Bisikletini satın alırken yanındaydım ;) Yanılmıyorsam tabiii ki de .. Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği olarak tüm bisiklet seven kardeşlerimizi aramızda görmek bizleri sevindirecektir. Hafta sonu olması itibarıyla da Biz çalışanlar Cuma akşamları Merkez 8 havuzunun orda toplanıp turluyoruz.. Bekliyoruz ;)

14. hakan64

hakan64 Bisikletkolik

Adı:
    hakan
    Seviye:
    arkadaşlar manisa merkez de akort ayarı yaptırabileceğim güvenilir bisikletçi tavsiye eder misiniz?

15. Sinan ŞAHİNOL

Sinan ŞAHİNOL Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yanımda sadece satıcı vardı. Bir ara iki kişi girdi dükkana ama hemen çıktı. Yanımda idiysen o zaman Dağlıların bisiklet satıcısı olmalısın :D

fatihaniz bunu beğendi.
  16. Recep DOLGUNSÖZ

Recep DOLGUNSÖZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Haklısın.. Dağlıların sahibi arkadaşım olur.. Yeri geldi bisiklette sattığım oldu.. Çıtayı yükseltmek istersen yeni modeller geldi.. Denemelisin derim.. Hemde tecrübe kazanmış olurum..

Karaköy kırmızı köprüden aşağı inerken Yalçın isminde bir usta var.. İşini iyi biliyor.. Yalnız akşamları saat 18.30 dan sonra açıyor..

Karaköy kırmızı köprüden aşağı inerken Yalçın isminde bir usta var.. İşini iyi biliyor.. Yalnız akşamları saat 18.30 dan sonra açıyor..

Sinan ŞAHİNOL ve hakan64 bunu beğendi.