Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Manisa'da karayollarının rezaleti

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında tbag45 tarafından paylaşıldı.

1. tbag45

tbag45 Kıdemli Üye

Adı:
    kaan yıldırım
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar,bugün manisa saruhanli arasinda bisiklete binmek icin yola ciktigimda hakikatende saçma bir manzarayla karşılaştım.Herzaman takip ettigim emniyet seridi tam ortasindan kazilmis,yani anlatmak zor tirtikli bir hali var uzerinde bisiklet ile gitmek imkansiz.saruhanliya kadar gitrim ama emniyet şeridini kullanamiyosunuz.donuste baktim karayollari ekibi calisma yapiyor.Nedenini sordugumda,kamyoncularin yoldayken uyudugunda tekerlek emniyet seridine girdigi anda cikan ses onlari uyandiracakmis! karayollarinin yeni uygulamasiymis.yaklasik 30 cm genisliginde,bi traktorun camur yolda gectikten sonraki biraktigi iz tarzinda bi sacmalik.Bu uygulamayi nereye sikayet etmemiz gerekli? yoksa bundan sonra bisikket turlari imkansiz.

Deniz bunu beğendi.
  2. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    O yaygın olarak birçok şehirler arası yolda var. Bizlerin bisiklet sürdüğü yolların birçoğunda güvenli şerit bile yok. Siz dikkati elden bırakmayın. Yollarda her zaman sürprizler olur.

tbag45 bunu beğendi.
  3. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Anlayamadigim 30 cm genisliginde bir tirtik emniyet seridinden gitmenizi nasil engelliyor ?

4. Candan Biberci

Candan Biberci GökBörü

Adı:
    Candan Biberci
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    @tbag45
    Kimi kime şikayet edeceksinki?
    Memlekette hak ararsan haksız duruma düşersin.
    Büyüyen ve gelişen ülkemizde(!) duble yollar sadece vergi verip çevreyi kirletenler için yapılıyor.
    Bisikletten vergi alınsaydı duble bisiklet yolları yaparlardı emin ol :)

gokberk88 bunu beğendi.
  5. tbag45

tbag45 Kıdemli Üye

Adı:
    kaan yıldırım
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ne yazikki izmiri-Istanbula baglayan koskoca yolun emniyet seridi 90cm civari hatta bazi yerleri 50cm.tam ortasini kazinca 30cm,soldam gitsen komyan ezecek,sagdan gitsen bankete carpcaksin.yani bu uygulama cok mantiksiz,hadi bisikleti bosverdim diyelim kendi arabamin lastigi girse o tirtikli yere arabayi savurur,insani şoka sokar yani.Bimere yazmayi düşünüyorum ama kimi kime yazcaksin.

O anda calusma yapan karayolu ekibindeki arkadasa,yapmayin yolu mahvediyosunuz dedigimde.Kendisi gülerek iyide burasi arac yolu senin plakan varmi ki dedi.Bende bak bakalim altimdaki eşeğe mi benziyor deyince gülümseme silindi o yüzden.