Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Manisa Yol Bisikletçileri

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Aydın Glldg tarafından paylaşıldı.

1. Aydın Glldg

Aydın Glldg Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Arkadaşlar merhaba,
    ben manisa da güzelyurtta oturan biri olarak yol bisikletini alıp haftada bir iki tur yapabileceğimiz grup oluşturmak istiyorum önceki açılan baslıklarda ilgili bir konu bulamadığım için bir kaç cümleyle sizlere ulaşmak istedim umarım küçükte olsa bir organizasyon yapabiliriz..... :)

2. Sinan ŞAHİNOL

Sinan ŞAHİNOL Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Selamlar,

Yol Bisikletim yok, Şehir bisikleti ile daha çok işe gidip gelme, çarşı turu filan tek başıma ya da oğlumla takılıyorum. Ara sıra Uncubozköyden çıkıp Bursa-İzmir sürat yolundan inip Gediz köprüsü ışıklarından yeni çevre yoluna giriyorum. Oradan anıta kadar gidip Tıp fakültesi içinden Uncubozköy e geri dönüyorum. Telefonumdaki tur programı tam 20.0 km gösteriyor. Lakin havalar soğudu. Özellikle yokuş aşağı gidişlerde yediğim rüzgar sinüzit azmasına neden olduğundan işe bile araba ile gider oldum. Şu sıralar ani mevsim dönümünden dolayı bisiklete uzağım yani.

3. tekkir

tekkir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Şehir bisikleti ile oluyorsa gelebilirim. Yaz kış günlük işe gidip geliyorum, haftalık tur da fena olmaz hani.

4. Yunus M.

Yunus M. FOREVER MTB

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    arkadaşlar merhaba bende de 29 mtb var. yolun bi önemi yok en azından haftasonları buluşabiliriz hatta çok iyi olur.

5. Aydın Glldg

Aydın Glldg Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Arkadaslar Merhabalar az önce yunus la mesajlastik küçük bir grup kuralım bu hafta başlayalım haftaiçi de bana uygun bir yerde buluşup tur yaparız

Yunus M. bunu beğendi.
  6. Hüseyin Ütsü

Hüseyin Ütsü Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar bende dilşeker mahallesinde zabıtanın orda oturuyorum.Lise 2 öğrencisiyim 2015 te allah nasip ederse yol bisikleti alıcam ,kabul ederseniz aranıza katılabilirim.

Yunus M. bunu beğendi.
  7. Recep DOLGUNSÖZ

Recep DOLGUNSÖZ Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    slm dostlarım.. Manisa Bisiklet Derneği facebook sayfamızdan faaliyet ve tur proğramlarımızı takip edebilirsiniz.