Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Manisa - Turgutlu Yolunda Kazaya Yol Açan Motosikletçiler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Aybars Öge Sürücü tarafından paylaşıldı.

1. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Sevgili BisikletForum ailesi,

Pazar günü Manisa - Turgutlu yolunda bir bisikletçi arkadaşımıza yolda kasti olarak fiili saldırıda bulunulmuş ve kolu kırılmış. Kendisi bugün tekrar hastahaneye gittiğinden detayları alamadık. Arkadaşımız boyahane ustası olarak çalıştığından şu an ne kadar zor duruma düştüğünü anlayabilirsiniz.

Tek öğrendiğimiz motosikletli 2 kişinin kendisinin yanından geçerken onu yolun dışına ittirdiği...

Sayfamıza üye olan Turgutlu'lu ve Manisa'lı motosikletçi / bisikletçi arkadaşlarımızdan böyle bir duyum aldıkları halde haber vermelerini rica ediyorum. Bu zeka seviyesinde mahlukatlar sağda solda bunu marifet gibi anlatacaklardır; her ne kadar bu mahlukatlarla alakalı bir üyemiz olmayacağını düşünsem de böyle birşeye kulak misafiri olursanız lütfen haber veriniz.

İlk etapta emniyet ve savcılık kanalıyla motosikletin rengi ve markası üzerinden yol üzerindeki mobese ve güvenlik kameralarının kayıtlarıyla gideceğiz. Bu noktada sitemize üye asker ve polis arkadaşların yardımına ihtiyaç olabilir.

Sonuç alamazsak gerekirse köy köy gezip bu mahlukatları yakalatacağız, kolluk marifetiyle bu yakalama gerçekleşmezse Allah'a şükür hayrımızı koruyacak kadar şerrimiz var...

Şimdiden herkese teşekkürler.

Baha Yılmaz ve erendiz çetiner bunu beğendi.
  2. Cem Kılınç

Cem Kılınç Kıdemli Üye

Seviye:
    sayın aybars mobilet tarzı motorlar turgutlu da sonderece yaygın . bunları kullanan takımda çoğunlıkla serseri takımı. arkadaşınıza çok geçmiş olsun umarım kısa sürede suçlular yakalanır.

3. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Yazdım yazdım sildim. Duygularımı kelimelerle ifade edemiyorum. Tek diyebileceğim şey, geçmiş olsun...

4. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Ali arkadaşımıza çok geçmiş olsun, İnşallah tespit edilir...

5. Selçuk KAYRAK

Selçuk KAYRAK Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Sözün bittiği yer. Geçmiş olsun diyebiliyoruz sadece...

6. erendiz çetiner

erendiz çetiner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Dün akşam öğrenir öğrenmez bir kaç arkadaş ziyaretine gittik.Birebir an ve an yaşadığı olayı anlattı.Manisa civarında bu tarz olaylar malesef olabiliyor.Merkezde bile sıkıntılar yaşanabilirken İl dışında az da olsa bu tür olayları duyuyoruz.Kendisi özellikle tüm bisikletçi arkadaşlara mümkün mertebe tek yola çıkmamalarını söylememi iletti.(İster istemez bir çoğumuz tabikide çıkıyoruz vede çıkmaya da devam edeceğiz.)

7. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Kalabalık bir bisiklet turu ile tüm şehri ve civarını saatlerce gezip bir gövde gösterisi yapmak lazım.
    Bir komite, bir topluluk olarak bisikletlilerin varlığını hatırlatmak için en masum ve yapıcı eylem bu olabilir bence.
    Hatta saldırı ve bisiklet duyarsızlığının kınandığı bir açıklama ve pankart ile basın bülteni yayınlanan organize bir turun epeyce verimli olabileceğini düşünüyorum.

8. Baha Yılmaz

Baha Yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Daha çok günler görmeli bu millet... ancak ozaman zarfında kimler böyle heder olur bilinmez....
    Geçmiş olsun