Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Manisa- Bergama YARDIM ve DESTEK...107 KM...

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında anlezgn tarafından paylaşıldı.

1. anlezgn

anlezgn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar. 20 nisan cumartesi günü sabah Manisa'dan yola çıkıp sırasıyla Menemen-Aliağa-Bergama güzergahı ile gitmeyi düşünüyorum. Toplam 107 km'lik bir tur olacak.Manisa'dan Menemen'e kadar bisikletimle Menemen'den Aliağa'ya kadar ise izbanla oradan Bergama'ya ise bisikletimle devam etmeyi düşündüm.

Manisa-Menemen=36 km
    Aliağa-Bergama=46 km

Bir önerisi tavsiyesi olan var mı? Birde izban a bisikletle binmem için illaki belirtilen saatler mi olması lazım?

2. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    o yol çok rüzgar alıyor, ben olsam güneye doğru giderdim :) (senin isim neydi...)

3. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    www.mapmyride.com 'da güzergahı çizerek inceleme yapabilirsin . O yolun Menemen - Aliağa arasını çok sürmüş bir sporcu olarak şunu söyleyebilir ki saatini denk getirirsen sert rüzgara kalmazsın , yine de bölgesel rüzgarları incelemek lazım . Gencelli- Aliağa civarındaki dağlarda rüzgardan elektrik enerjisi elde edildiğine göre rüzgarın hızının yüksek olma ihtimali büyük bir bölge .Ben rüzgarlara www.weather.com'dan bakıyorum .

4. anlezgn

anlezgn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    haklısın dostum dediğin doğru o yol baya bir rüzgar alıyor. güney daha sonra şimdi bergamaya gitmem lazım :)

5. anlezgn

anlezgn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkürler o güne kadar rüzgarları inceleyeceğim o sabah ki son duruma göre hareket edeceğim :)

6. oguzhanzed

oguzhanzed Kıdemli Üye

Seviye:
  7. anlezgn

anlezgn Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

biliyorum o yolu fakat baya bir yokuş var o yolda :) izban saatlerini denk getirebilirsem o şekilde gitmeyi düşünüyorum yaklaşık aynı km ye denk gelecek.