Mangal

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
@bikergrrl

Bu sizin arkadas grubunuz mu yoksa partiler icin kiralanan bir kafile mi?Ordu gibi gelip herseyi yapip,evi temizleyip giden:D Hatta karin tokluguna calisan:D

Saka biryana tahtinizi kimseye kaptirmamanizi diliyorum:D

Scudo

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
:D bayanlara duyurulur ekmek arası mangal en güzel çözüm .

hayatım sen malzemeleri al ben sofrayı anca hazırlarım diyor adamı yolluyorsunuz .
direkman temizlenmiş balıkları balıkçıdan yada etleri de kasaptan marketten ten aldıyorsunuz .
bu arada birkaç domatezi ortadan kesip birkaçta soğanı da kabuklarını ellemeden ortada dan ikiye ayırıyorsunuz ki uğraşırken eliniz soğan kokmasın gözünüzde yaşlanmasın diye .
sonra eleman geldiğinde bir ara gazı misafrilerin yanında şart ..
aaaa benim kocam yada sevgilizse mutlaka (efeci)....cim acayip hızlı mangal yakar onun üstüne magal yapanı bilmen nasıl yapıyor anlamıyorum onu pişirdikleri bir başka oluyor diyerek ten adamı direkman mangala mıhlıyorsunuz. :D
son olarakda bitirci darbeyi vurup kenara çekiliyorsunuz ...
hadi bugün değişiklik yapalım ekmek arası yiyelim bilirsin ben bayılırım ...diyor
varsa yanınızda bir bayan arkadaş işte ....ayşe...de çok severmiş diyerekten müttefik kaznmayı asla unutmuyorsunuz .
erkeğin olayın farkına varmaması için mutlaka ara gazlar şart
..
ama ama hayatım bu soğanların kabukları var ....gibi şeyler söyleycek olursa hemen yağdanlık misali
... aaa ama tatlım kabuklu olunca yanık yanık olmuyor ne yani şimdi senin gibi bir mangal üstadı varken onların yanmış kabukların ben nasıl temizlerim tatlım ...diyip yatıyaşa geçiyorsunuz.

olay bittikten sonra, bir sonraki av için mutlaka adama süpersin valla hakket sen buişi çok iyi biliyorsun diyip bardakları bulaşık makinasına yerleştiri yorsunuz, buarada da ...amma bardak kirletmişiz ha ... demeyide ihmal etmiyorsunuz .. :p
olay budur.
eee sonra kendinize ve isteyene bir yorgunluk kahvesi yaparsınız artık.
benden söylemsi hani aklınızda bulunsun diye .

• Beğen
Tepkiler: nazz ve bikergrrl

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
@Hasan Hakan Koç

Hakan abi ikinci el ilanlarinda bayandan satilik temiz bisiklet ilani falan mi gordunde boyle bir yazi yazdin:D Acikcasi bende suphe uyandirdi bu yazi,benim bildigim hakan abi boyle degildi,herseyi durustce soylerdi:p