Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Manavgat=>Sarılar=>Yeniköy=>Çolaklı=>Side=>Sorgun Turu 60 Km :)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ferhat Ademir tarafından paylaşıldı.

1. Ferhat Ademir

Ferhat Ademir Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Selam dostlar. Haftanın ilk günü izinli olmayı fırsat bilip pedallayayım dedim ve düştüm yollara :)
    Tura Manavgat'tan başladım.Sarılar Köyüne çıkıp oradan kanal boyundan Yeniköy istikametine devam ettim.Yeniköyden Evrenseki ye oradan Çolaklı'ya dewam ettim.
    Google Map üzerinde gidiş rotası.
    Google Map üzerinde geri gödüş rotası..
    Turun ilk fotoğrafı Sarılar'da bu yola girmek için birçok insandan yardım aldım.Sonunda bulabildim fakat ben bile emin değildim nereye gittiğim hakkında :)
    Yeşillik alanlar çalıların içinden gelen acaip sesler ve kanala su içmeye inen leyleklere rastlamak mümkün buralarda.
    Yeşillikler içinde yola dewam ediyoruzz .
    Dostlarımız var.Kanala su içmeye inmişler rahatsız ettim galiba çok yakınımdan geçip tarlaya indiler.
    Yeniköy girişine geldik sonunda.
    Yola dewam tekrardan şimdi Yeniköy'den Evrenseki'ye inmenin yolunu bulmak lazım.
    Burada insanlara danışıyorum fakat tatmin edici cevaplar yok insanlar mı tuhaf bende mi gariplik var anlamadım.Sonrasında navigasyon devreye giriyor :)
    Navigasyon burdan dönmem gerektiğini gösteriyor hadi hayırlısı dedim bakalım ne olacak :)
    Evrenseki de eski bir yapı çıkıyor karşımıza.
    Evrenseki biter dostlar Çolaklı ya dewamm.
    Dönüyoruz kavşaktan rotamıza.
    Mola zamanı çikolatalarımı afiyetle yiyorrum burda :)
    Sahile iniyorum ve sahil yolundan dewam ediyorum.Dostlar bu yol gerçekten çok güzeL.Tavisiye ederimm .
    Royal Alhambra Palace
    Kumköy-Side istikametine dewam..
    Bu yokuş beni öldürdü ya o kadar yolun üstüne tırmanmak mahvetti :)
    Neyse dostlar Sorgun istikametine dewam ediyorum.
    At çifliği var burlarda :=)
    Dewam Sorgun yoluna :)
    Allah'ın izniyle turumun sonuna geliyorum.Sorgun'dan Manavgat Otogar tarafına dewam ediyorum.
    Çarşı içine gelebildimm sonunda :)
    Manavgat Köprüsü :)
    Yanlış bir bakım uygulamadan dolayı rotor ve hidrolikler sorun yaratmıştı.Tekrar eski ayarına gelmesi keyifli oldu benim için.
    Dostlar Allah sağlık verdikçe yollar bitiyor. Birkez daha tekrar etmek istiyorum KESİNLİKLE KASKSIZ yola çıkmayın.
    Bence yorucu ve bir o kadarda eğlenceli,şehrin gürültüsünden birazda olsa uzak , enerji ve stres atmak maksatlı güzel tur oldu.Yorumlarınızı eleştirilerini ve önerilerinizi bekliyorum.
    Bu tür turlarda toz ve kirden dolayı zinciriniz ötmeye başlayacak.Yanınızda yağlayıcı sprey bulundurursanız iyi olur.
    Herkes Allah'a emanet olsun. Sağlıcakla kalın dostlar.

2. erkan_harman

erkan_harman XRS 30 TIAGRA

Adı:
    Erkan Harman
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    guzel bir tur olmus ama hani benim sahsi kararim patika yollardan yapilan turlarda tek pasiniza olmamak da fayda var arkadaslar dunya hali binbir turlu hali var

tebrik ederim

3. Gürkan Ç.

Gürkan Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Evet çok güzel ve fotoğrafı bol bir tur. Ancak erkan kardeşime katılıyorum. Çok tenha yerlerde en az iki kişi olmakta fayda var.

Buralarda olur da kaza yapar veya başınıza başka türlü hal gelirse işiniz zor olabilir.

Birde böyle tenha yerlere gitmeden önce bir yakınınıza tur planınızın bir kopyasını vermek te işe yarayabilir. Belli bir süre sonunda sizden olur ya haber alınamazsa o tur planınız işe yarayabilir.

Tedbiri elden bırakmamak gerek :)

İyi pedallamalar.

Evet çok güzel ve fotoğrafı bol bir tur. Ancak erkan kardeşime katılıyorum. Çok tenha yerlerde en az iki kişi olmakta fayda var.

Buralarda olur da kaza yapar veya başınıza başka türlü hal gelirse işiniz zor olabilir.

Birde böyle tenha yerlere gitmeden önce bir yakınınıza tur planınızın bir kopyasını vermek te işe yarayabilir. Belli bir süre sonunda sizden olur ya haber alınamazsa o tur planınız işe yarayabilir.

Tedbiri elden bırakmamak gerek :)

İyi pedallamalar.

4. Ferhat Ademir

Ferhat Ademir Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Çalışma koşulları izinler vs buna engel oluyor malasef. Ama düşüncenizi haklı buluyorum çünkü kaza veya arıza durumunda sonu acı olabilir :) Teşekkür ederim.

5. Murat Güvenç

Murat Güvenç Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bende Manavgatta Yım Sanırım Seni Gördüm Ya Turun Güzel Tebrik Ederim Biz De Turlara Gidiyoruz Katılma İstersen Mutluluk Duyarız.

6. Ferhat Ademir

Ferhat Ademir Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    olur hatta benim için süper olur :)

7. Hasan ali Gülmez

Hasan ali Gülmez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ferhat Abi Ben de Ramazan bayramından sonra Antalyadayım.İnşallah Karşılaşırsak Gezeriz Beraber :)

8. Yigit Kabadayi

Yigit Kabadayi Kıdemli Üye

Seviye:
    Abi valla o yokusta ben bir de ruzgara karai cikmaya calistim ama inmesi guzel