Manavgat Maratonu iptal mi ?

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
Birkac arkadas bahsetmis. Umarim yaniliyorumdur, Manavgat gibi guzel bir organizasyondan mahrum kalmayiz.

Scudo

fatih-1975

Üye
Tepki
69
İptal mi bilmiyorum ama (link) sitesinin domain kayıt süresi dolmuş ve henüz uzatmamışlar.

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
İptal diyorlar :(
Umarım böyle olmaz, aksi halde çok yazık olur. Sadece bu yarışa hazırlanan arkadaşlar vardı :(

• Beğen
Tepkiler: cesar çakas

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
iptal olduğu söylentileri var bizde yapılacak açıklamayı bekliyoruz

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ben buna gercekten yazıklar olsun diyorum her zamanki gibi tbf kendisine yakışanı yaptı yine belki bu yarışa bilet almış olan veya aylar öncesinden bu yarışa hazırlana arkadaşların emeğine sıctılar yine bunada yazıklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum......!!
koymayın ozaman yapamıyacağınız yarışı milletide aptal yerine koymayın... bu nasıl bir sistem kim kime dum duma ...millet master yarışmacıların neden coğaldığını merak eden varsaq buyrun işte sebeplerinden yalnızca birisi tebrikler tepkisiz kalanlarada tebrikler...

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
nasıl yaa???? haftalardır bu yarışı bekliyoruz.. bu iptal olan kaçıncı maraton olacak yuhh artık!!!

halil

Üye
Tepki
50
arkadaslar yarısın ıptal olup olmadıgı sımdılık bellı degıl.

dag bısıkletı sporcuları ıcın hıcbırsey yapmayan federasyon, bu seferde manavgat yarısı ıcın kaymakamlıgın temın ettıgı 25.000 tl odul parasına el koydugu ıcın yarısı organıze edenler yarısın ıptal olacagını soyluyor.sebebı ıse cumhurbaskanlıgı turunun 1start ve 1 fınısh gorecegı yer manavgatmıs.
eger bır yarıs olacaksa 3 nısanda,bunu federasyon cok tepkı almamak ıcın,bır yarıs yaptık dıyebılmek ıcın yapacaklar.
ama eger yarıs olursa eskı rengınde olmayacagı bır kesın.

ve suana kadarda yarısla ılgılı bırseyler acıklamamalarının sebebı,mılletten gelecek tepkıye bakacakları ıcın, yuvarlak konusuyorlar.

yanı federasyon paraları cebıne atıyor,ve yapacagını yapıyor, olan benım sporcularıma oluyor.emekcılerıme calısanlara yazık.

Murat YILMAZER

Forum Demirbaşı
Tepki
258
Bunların yaptığı sporcuyu bu spordan soğutmaktan başka bişey değil, yarışın iptali gelecek tepkilere bağlıysa birlik olup bir şekilde tepkimizi gösterelim,sanki Türkiye'de bisiklet sporunun geleceğini Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu belirliyor,bütçenin aslan payı tek bir yarışa ayrılsın,sonrada diğer yarışları iptal ederek alt yapıdan yetişen sporcuları bu spordan soğutun,senede bir kez maraton yarışı yapılacak,katılmak için antrenmaz yapıyoruz,onunda iptal durumu çıkıyor ortaya.Biraz sitem gibi oldu ama emeklerinin boşa gitmesine dayanamıyor insan...

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@HALİL

2010 TR şampiyonası gibi ;)

yok avrupa şampiyonası var ertelenecek dediler sonra olmadı yapılacak denildi ve ne kadar kaliteli bir organizasyonla yapıldı !!!

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
haberleri bekliyoruz bakalım ne olacak...

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Manavgat'ın ertelenmesi tamamen yerel yönetimle ilgili, federasyon bütçesiyle alakalı değil. Federasyonu savunduğumu sanmayın; az çok beni yarış camiasındaki çoğu kişi tanır.

Federasyon hiçbir işte yerel organizasyona yardımcı olmadığı ve aralarında geçmişten kaynaklanan federasyon taraflı suistimaller oluştuğu için yerel yönetim ve mesleki birlikler elini çekti.

Bugüne kadar Manavgat yarışında federasyon bütçe ve efor harcamamıştır. Bizim aramız pek iyi olmasa da, yiğidi öldür hakkını ver; Ünal Tolun yaşına rağmen burada klavye başındaki biz cengaverleri cebinden çıkaracak şekilde yerel yönetim ve mesleki örgütler adına organizasyon için koşturmuştur. Yerel yönetim; belediyeler + yerel mesleki örgütler bunları görünce karşısında resmi bir muhattap olmadığından elini organizasyondan çekmiştir.

@HALİL

Hiç şaşmam böyle bir şey olduysa ama pek mümkün olan bir şey değil. Bakalım çıkar kokusu...

Abdullah Çalı

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Specialized
yıldızlar yol yarışınıda 2-3 nisana ertelediler. yani aynı tarihte 2 yarış

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
Merhaba

Aldığım bilgilere göre şu an yarışın yapılmaması hakkında olumsuz bir durum yok.Fakat tam olumlu bir durumda yok.:boese157:

Sanırım yarın veya perşembe günü kesinlik kazanacak.

Bu durum beni deli ediyor, yıllardır söylüyorum..
Organizasyonun kesin yapılacağı haberi en 3 hafta önce belli olmalı.Bu duruma göre hayatımızı ve antrenman programımızı planlayalım....Ama bu durumun onlar için bir önemi yok.:boese157:

Siz antrenmanlarınıza devam edin, manavgat olmazsa Mardin yarışına gidin..

Yarışma isteğinizin hiç sönmemesi dileklerimle.:in:

Görüşürüz.

HASAN ŞAHBAZ

Aktif Üye
Tepki
49
s.a sevgili forumcu arkadaşlarm bgn aldığım bilgiye göre geçen sene düzenlenen maratonda bi arkadaşımız bi yolda düşmüş o yolun asfalt olması gerekiyormuş asfalt omazsa yarış olmıyacakmış ama bgn manavgatta o yolda asfalt çalışması varmış yani büyük ihtimal yarış düzenlenecek gibi ama kesin değil...

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@HASAN ŞAHBAZ

maratonda bir ben amb oldum benim düştüğüm yerde antik kent sonrası, alakası yok böyle bir şeyle