Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maltepe Veledrom için 2. kat atılmaya başladı görünüm pürüzsüz !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Max Torque tarafından paylaşıldı.

1. Max Torque

Max Torque Forum Bağımlısı

Adı:
    Hüseyin Gündoğdu
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:

arkadaşlar 2. katı atmaya başlamışlar, onun dışında bisiklet yolu malesef yaya işgalinde,
    mavi yol milletin dikkatini çekiyor bi kaç kişiyi giderken uyardık arkadaş ile ama tip tip bakmalardan başka
    bi tepkisi olmadı kimsenin..

2. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Ya ne olacağdı?
    Milleti bisiklet konusunda bilinçlendirmeden, haftasonları değerlendirecekleri yere bisiklet yolu diye mavi mavi bir şey koyarsan iş bilmezliğin daniskasından başka bir şey yapmamış olursun. Bir bisiklet yolu var tamam eyvallah ama Maltepe iskelesinin oradaki girişinde her 5-10 metrede bir yaya kavşağı ile bölünüyor. Performans kasacaklar için rezillik. Sen oradan bisikletle geçmeye çalışırken bir yaya ile yolun kesişse, o yaya tantana yapacak bin bir türlü. Velodrom muhabbetine ise hiç girmek istemiyorum. Eğer şu an olduğu gibi başı boş bırakılacaksa, başına bir görevli falan dikilmeyecekse orada bisikletliden çok patenci, kaykaycı hatta motorcu görmemiz kaçınılmaz bir durum.

"Hizmette sınır tanımıyoruz ama sağladığımız hizmetleri kontrol etmiyoruz, takibini yapmıyoruz" zihniyetinin en güzel örneklerinden birisi bu dolgu alanı ve üzerinde bizlere ayrılan o kısımlar. Neyse du bakalım zaman neler gösterecek bizlere.

3. emre özbay

emre özbay Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kırklareli belediyesi gör bunları gör...Yollar kaymak gibi zaten(!) Bisiklet yolu desen 1 metre bile yok adamlar parkura 2. kat asfaltı atıyorlar.Şehrin yollarından dışarlarda hiç yol bisikleti göremiyoruz ya kullanan da uzun yola gidiyor.

4. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende bugun gittim bunlar ne yapıyor diyordum bitmiş ne oynuyor diye cahillime verin :)
    Veledrom işi harbiden güzel olacak performans yaparız fena olmaz sefa bey dediniz doğru ama ben pek zanettmiyorrum sonuçta onlara özel yerleri var :)

5. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Onlara özel yer var da, bizim insanımızda yerine göre davranma alışkanlığı yok. Eğer bu huyumuz olsaydı zaten bisiklet yollarında yürüyenlerden, mangalcılardan, köpek gezdirenlerden veryansın etmezdik bugün.

Bu nedenle, ne kadar çok istesem de iyimser bir şekilde olarak bakamıyorum ben bu tabloya.

6. Bahadır Gürel

Bahadır Gürel Onursal Üye

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Bugün akşam eşim ve kızımla birlikte yeni dolgu alanında biraz yürüyelim dedik. Derken velodromu gördüm. Çok cezbedici olduğunu söylemeliyim. Ayrıca, velodromun dört bir yanına ışıklandırma koymuşlar. Gece karanlığında bile harika bir atmosfer var burada. Sadece velodrom değil, dolgu alanının geneli bisiklet sürmek için çok müsait; ayrıca kaykay, paten kullananlar için çok büyük bir beton alan yapmışlar, burası da bisikletle hızlanmak için harika. Ancak bunlar tenha zamanlarda böyle güzel. Yani sabah 6-7 arası buraya gelip bir saat dolaşınca durumu daha iyi değerlendireceğim :)

7. tahirkaya

tahirkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    işte bu süper... Bende bisikletle aksiyoner bir şeyler yapmayı düşünüyordum epey bir zamandır.

8. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Velodrom, eğer çocuk ve "maganda" işgalinden korunursa, uzun mesafe yüksek tempo yapmak için müthiş bir yer olur.
    3-5 kişi girip, uzun süreler yüksek tempolarla antrenman yapılabilir.

Çok da iyi olur, çok da güzel olur. Kıskandım.

Uğur S. bunu beğendi.
  9. hkndng

hkndng Üye

Adı:
    Hakan
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Buranın son durumunu bilen var mı? Ben hiç gitmedim, gidilir mi? Hangi vakitler daha müsait?

10. Uğur S.

Uğur S. Onursal Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Özgür R bunu beğendi.