Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maltepe - Kalamış / 10.05.14

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında suat06 tarafından paylaşıldı.

1. suat06

suat06 Aktif Üye

Seviye:
    cumartesi hava kısmen daha iyi olduğu için pedala abanmaya karar verdim. Maltepeden çıkıp Kalamış'a kadar sürdüm.. tabi yollar boş, kaldırım boş, bisiklet yolu boş.. bostancıda hafif yagmur da yağmaya başladı güzel oldu.. bir de bilerek su birikintilerine girip ıslanıyorum çamura girip tekerleri boyuyorum çok keyif vericiydi.. neyse Kalamış'a böyle gidip bir de pendik yapacaktım ama tek başıma olunca bundan vazgeçip maltepe veledroma gitmek daha iyi olur dedim..

bisiklet yolundan çıkıp yeni dolgu alanındaki kocaman kaldırımda hafif dönüş yaparken hafif frene basmam ile bisikletle yan yattım.. ilkten anlamadım ne olduğunu ama hız yapmadığım için de birşey olmadı. sonradan farkettim ki o kaldırımların sürtünme yüzeyi yok yani ufak bir fren bile tehlike.. gerçi baya zevk aldım düşmekten :) ama yagmurlu günde bisiklet yolu ve asfalt haricinde sürmemeyi de tecrübe ettim.

Caddebostan

Kalamış

Maltepe sahilde düştüğüm yer - buralarda sürmeyin yüzey yağ gibi.. tecrübe ile sabittir :D]

Veledrom

2. fatihtemizer

fatihtemizer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Pedalına sağlık kardeşim.:)

Abdülhak Hamit Tarhan ve suat06 bunu beğendi.
  3. Gürkan Ç.

Gürkan Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Veledrom iyiymiş. Yağmurlu havalar ayrı bir güzel oluyor.