Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Maliyetine Altura Attack yagmur pantolonu -L-

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Rüzgar Yolgezer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Rüzgar Yolgezer

Rüzgar Yolgezer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Merhaba,
    Pazartesi yurtdisindan elime ulasmis Altura Attack marka/modelinde L beden pantolon var. Bedeni yanlis secmisim, bu yuzden buyuk geldi. Ihtiyac duydugum beden M imis. Simdi eger baska bir bisikletsevere maliyetine ya da kucuk bir zararla ulastirabilirsem, kendime M beden alabilecegim.

Pantolon kesinlikle yagmur, ruzgar, soguk gecirmez ve nefes alir. Almadan once kisin da bisiklet ulasimini aksatmamak icin uzun arastirmalar yaptim.
    Uzun zamanlar kullanilabilecek bir pantolon olacaktir. Okudugum yorumlar cok olumluydu urun hakkinda. Su gecirmezligi, hava alirligi ve rahatligi cok ovulmus. Pantolon ustune giyilen yagmurluk tarzinda degil, kendi basina bir pantolondur. Gunluk giyim icin de uygun olacagini dusunuyorum. Ince kumastan yagmurluklar gibi degil, ama agirlik yapip rahatsiz edecek kurye pantolonlari gibi de degil.

L beden icin 33-35 bel olcusu verilmis, bunu 32-36 olarak genisletebiliriz. Cunku bel lastikli ve gevsetilip acilan cirtcirt bantlari var. Bacak bolumu de gayet genis. Boy ayarlanabiliyor: Pacalarda ekstra pay var yaklasik 4-5 cmlik. Bunu actigimda bacak boyu 81 den 86 ya kadar cikabiliyor. Pacalarda yine cirtcirt bantlar zincirden koruyor pacalari.

Bana 165 tlye mal oldu. Bu miktarla ya da kucuk bir miktar indirimle vermek istiyorum. Tesekkurler. Istanbul ici tercihimdir, gorerek almis olursunuz.

Uploaded with ImageShack.us

2. Rüzgar Yolgezer

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Fiyati 155 tl ye cektim, sureci hizlandirmak icin. Bu indirim sondur, kabul edebilecegim en dusuk meblagdir.

3. Rüzgar Yolgezer

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    155 tlden Gunceldir. Yurtdisina geri gonderme ihtimali ortaya cikti, alici buradan cikmazsa pazartesi ya da sali gonderebilirim.

4. Rüzgar Yolgezer

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Kargo odemesi 15 tl yi buluyor, 150 tl ye dusurdum. Isteyen cikmazsa gondermek durumundayim.

5. Rüzgar Yolgezer

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Gunceldir. 150 tl.

6. Rüzgar Yolgezer

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Gunceldir. Yarin, geri gitmek uzere kargoya verilecektir!

7. Barış Kılınç

Barış Kılınç Forum Bağımlısı

Seviye:
    İyi günler,

Sadece bilgi amaçlı soruyorum; Kot pantolonda 32/32 giyen biri için bu L ürün bol geliyor anladığım kadarıyla?

Teşekkürler.

8. Rüzgar Yolgezer

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    ben zayifladigimi hesaba katmamisim, eskiden 32-33 civari giyiyordum.(10 kg verdim) biraz da boy kaygisi vardi bu urunu alirken. boy uzun bile geldi, fakat bel bol oldu. Cirt cirtlarla ayarlaniyor, ama cok sikinca pantolon guzel durmuyor. sitede yazan bedeni 33-35.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.