Malatya Sürgü'den Gaziantep'e 6-7 Mayıs

Scudo

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Sedat abim ben Sivrihisarda eğitimdeyken telefon konuşmamızda Sürgü-Gaziantep turunu yaptığını söylemiştin hemen internet kafeye koşup turun deatylarına bakmıştım ve yorumlarımı yazmıştım lakin nedense 3 kelimelik bir yorum görünmekte galiba s
itenin sorunlarından kaylanmış olmalı,bunun üzerine tekrar yazma ihtiyacı duydum .
Abicim uzun süredir aklındaydı bu tur ve ne mutlu sana ve biz Malatyamızaki gerçekleştirme fırsatı bulmuşsun, ellerine ayaklarına sağlık olsun.Bu turunu da güzel karelerlerle bezemişsin.Özellikle Yeşilliklerin ortasındaki tek ağaç bana Nazım Hikmetin "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine" mısralarını hatırlattı.Tabeladaki yanlışlığıda karayollarına bildirsenmi acaba :) yollarda bisikletle olmanın getirdiği bir dikkatle yakalamışsın yanlışlığı, oralardan geçen binlerce aracın dikkatini çektiğini sanmıyorum.
Tekrar tebrik ediyorum ve yoldan edindiğin tecrübeleri paylaşmak üzere diyorum görüşmek ve birlikte pedallamak üzere saygılarımla ağabeyim.

• Beğen
Tepkiler: sedat seçkiner

Paslı Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
157
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
Güzel bir tur olmuş. Ayaklarınıza sağlık. Bu arada bizim memlekete gelmişsiniz :D

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gerçekten muhteşem bir tur olmuş, bende Gaziantep' te oturuyorum :). Pazarcıktan itibaren durduğunuz, geçtiğiniz her yolu ezberledim artık :D

Vede otobana girmek problem olmadı mı ?

sedat seçkiner

Aktif Üye
Tepki
257
@Arda Barış Gözcü

Beğendiğiniz için teşekkür ederim.
Otoban yasak ama bi şansımı denedim:)

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
bu yaşta bu enerji.gerçekten taktir edilir.gençlere taş çıkarmış abi.çok güzel bir gezi olmuş.mola yerleri süper.

• Beğen

Ahmet durak bbg

Aktif Üye
Tepki
102
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
cok güzel bir tur olmus. sessiz sakin biraz yagmurlu. paylaşımınız için tesekkürler. keyifle okudum yazılarınızı. iyi pedallar.

• Beğen