Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Malatya malatya!!!

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mustafae tarafından paylaşıldı.

1. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.Aslında memleketim olan fakat fazla bilmediğim güzel şehir Malatya'ya 2013 sonu itibariyle yerleşmiş bulunuyorum.Önümüzdeki 5 sene buradayım inşallah.Araştırma ve geliştirmeyi de sayarsak 2-3 aydır bisiklet sporuyla uğraşıyorum.Son 3 haftadır aktif olarak Ghost Cross 1100 kullanıcısıyım.Kendi yaptığım turlarda Malatya'nın aktif olarak bisiklet kullandığını gördüm ve görmekteyim.(Bu gün kanalboyunda karşılaşıp bir süre tesadüf eseri beraber pedalladığımız Kron ve Scott bisiklet sahibi abilere de selam ederim:D) Fakat artık yalnız turlamaktan sıkıldığımı belirtmekle beraber takım çalışmasına uyabilen,esnek mesai saatlerine sahip Gelişimci,dinamik ve günlük turlarda kondisyonu en fazla 60 km olan :D tur arkadaşları arıyorum.İlgilenenlerin konunun altına yorum yaparak ya da özel mesaj yoluyla iletişime geçmeleri rica olunur.Haydi rastgele

2. hüseyin ozan

hüseyin ozan Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Malatya elazığ yolu çok güzeldi en son gördüğümde, tam bisiklet sürmelik. malatyalıların yol bisikleti kullanacağını hiç hayal etmemiştim çok şaşırdım doğrusu :)

MeTaLioNs bunu beğendi.
  3. M.Nuri TEKE

M.Nuri TEKE Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
  4. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Neresi güzel abi Allah aşkına hep yokuş hep yokuş daha bugün merkezden üniversitenin bi 10 km ötesine kadar gittim geldim zemin berbat bazı yerlerde ciddi hayati sıkıntılar mevcut

Evet dediğiniz yeri biliyorum fakat ben daha bireysel düşündüm yani başlardai 3-4 kişi olarak.onlar şimdi çok uzun turlar yapabilecek kapasitedeler zaten aklımda bir gruba katılmak var üniversitemizin göz dolduran bir bisiklet kulübü de var ama şimdilik benim yapabileceğim günlük tur mesafesi 50 bilemediniz 60 km

5. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Malatya da bir sürü kullanıcı var hiçbiri Forumda yokmu???

6. MeTaLioNs

MeTaLioNs Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    malatya-elazığ yolunu bilmem ama bir elazığlı olarak elazığ-malatya yolunu bilirim. düz ve geniştir. ancak belediyelerin hangi şehir olursa olsun bisiklet yoluna önem vermesi artık bir lüks değil, şart ! Eskişehir'de yaşıyorum ve her şey yetersiz.

7. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Elazığdan gelirken sıkıntı yok evet ama malatya dan giderken fena! üstelik Karayollarının görevi olan yol kenarı mıcırları süpürme işlemi de bilhassa bu yolda uzun zamandır yapılmamış olmalı.Duble yol yapmak evet kimine göre maharet ama her kesimi düşünmek şart.

Bu arada Malatya Malatya Duy Sesimi!!!:D

8. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Refresh :D

9. Yavuz Sefa Dinçer

Yavuz Sefa Dinçer Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    malatyadan ve maddosk ekibindenim hocam her zaman bekleriz. her kondisyona hitap eden tur yapıyoruz, perşembe akşamları kısa oluyor, pazar günü de orta derece de uzunlukta turlar yapıyoruz.
    https://www.facebook.com/groups/715088305171091/ turlarımızı paylaştığımız sayfamızın adresi.

10. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Yavuz Bey Forumda Malatya dan ses çıkmayacak sandım bir an.Sizinle en yakın zamanda temaslara başlayalım o zaman.Sizlere katılmaktan onur duyarım.Sizi tekrar özel mesaj yoluyla rahatsız edicem galiba :D