Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

malatya da cok sik gorulmeye baslayan bisikletliler

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Erdem Musab tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Musab

Erdem Musab Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    tam takim donanimli bazen yalniz bazen grup halinde gordugum beni cok sevindiren, imrendiren ve azicik da gururlandiran yildizlar takimi =) yollarin musait olmamasina, hava sartlarina ve suruculerin olanca saygisizliklarina ragmen devam ediyorlar. sayilari gozle gorulur sekilde artiyor. bravo size bravo malatya ya =)

Bisikletli Gezgin ve C. Yavuz bunu beğendi.
  2. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Malatya 2 tane bisiklet grubu var... Hatta bende Malatya Bisiklet Topluluğu'nun iki-üç kez etkinliğine katılmıştım. Malatya'da çok güzel arkadaşlıklar edindim ve ortak payda bisiklet oldu :)

3. Erdem Musab

Erdem Musab Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Istiyorumki malatyamiz diger 80 ile ornek olsun. Heveslensin gorenler, sayimiz artsin orta yaslilarimizin gobegi pufff olsun ucsun, kizlar sevdikleriyle bisikletle gezebilsin, kimse laf atmayacak gorguye ulassin.... ah ki ah. Umuyorum ornek olacagiz. 6 ay daha sabret malatya ben de geliyorum =) beni de her aksam sirtinda tasiyacaksin fakat korkmaaa ustunde 1.5 tonluk aracimla co2 sacarak gezmeyecegim ben, 12 kiloluk ufak bir bisikletle asfaltini, topragini yavas yavas arsinlayacagim =) muhtemelen seversin beni.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

ayilmaz20391185 bunu beğendi.
  4. Ahmet F.ELBİR

Ahmet F.ELBİR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Malatya Bisiklet kullanmak için çok müsait bir şehir, Zaten insanlar minibüse falan para vermekten se yürürler bu şehirde , aslında bisiklet kullanımının daha da fazla olması gereken bir ilimiz, inş. daha da artar bu sayı orda olsaydım bende katılır ve bisikleti aşılardım herkeze