Malatya

ercu2001

Aktif Üye
Tepki
56
cumartesi o saat'de o yerdeydim ..... elazığa doğru 25 km yaptım döndüm...AMA YANLIZ..

Scudo

apron83

Üye
Tepki
22
kusura bakma ben pazar gunu için baska bı arkadas plan yapınca . cumartesi olayını iptal ediyoruz die foruma yazmıstım. anlasılan haftaya herkes uygun olucak. sımdıden belirliyelım o zaman planı

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
tamam arkadaşlar o zaman şimdiden belirleyelim durumları hatta abartalım kalabalık bir tur yapalım yer ve mesafe önerisi olan arkadaşlar belirtsin bana her türlü uyar yalnız lütfen kimse ben gruba yetişemem gruptan koparım kondisyonum eksik falan demesin biz bu işi zevk için yapıyoruz kimseyi de yarı yolda bırakmayız antrenman olsa iş başka olabilir ama o sebepten grup en yavaş arkadaşa göre hareket eder içiniz rahat olsun....

apron83

Üye
Tepki
22
ben mesafe yapmak yerine ilk tur olarak orduzu tarafında manzara fln içeren bi gezi yapalım derim ondan zaten cumartesi için belirlediğim güzergahı orası sectm. eski malatya flnda hos olur en son oraya gideriz

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
@ercu2001

Eh sevgili pedaldaş arkadaşım neden yalnız yaptın o güzelim turu mail adresimi bıraktım telefon numaramı bıraktım bir alo demen yeterdi

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
@apron83

Kabulümdür hem o rota dediğin gibi uzun ve zor bir mesafe değil bence orduzundan önce eski malatyaya yani battalgaziye gidelim hatta isterseniz orduzu üzerinde de gidebiliriz

ercu2001

Aktif Üye
Tepki
56
@Saruz26

E:rolleyes: min ol o mesajından haberim yoktu yoksa mutlaka arardım ama yine güzel bir tur yapaparız.Daha dün battal gazi ordan baraja gitim geldim.Zaten çoğu zaman dolaşıyorum ...insanaların "DELİMİDİR NEDİR BU " dercesine bakışları arasında...

apron83

Üye
Tepki
22
dun mişmiş parkının o taraftan dönen 2 bisikletli gördum. birinde geotech vardı. arabaylaydım karsı serıtte oldugum ıcın donemedim. carsamba gunu o tarafta olan varmıydı

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
@apron83

Biri bendim diğeride yeni bisiklet aldığımız soner arkadaşımdı. Yeni bisikleti hayırlıyorduk yalnız beni o halde gördüğünüze üzüldüm zira kaskımı almamıştım ve o tarz bir yolda takmamam bir hataydı...

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
Arkadaşlar cumartesi saat 15:00 Battalgazi turu oradan da baraja ineriz güzel bir piknik tarzı birşeyler yapalım istiyorum. saat 15:00'da kernek meydanının yani kernek şelalesinin orada buluşalım...

okayy

Üye
Tepki
12
beyler herkse selam tekrar sıte de ozel mesaj atmak ıcın kasınca sutladılar benı
tekrar gırdık bakalım busefer sorun olmaz umarım.. eskı nıck apron83 du
:D))))

okayy

Üye
Tepki
12
bu cumartesı olayını pazar yapsak nasıl olur
yada pazar ayrı bı plan yapsanız. malum iş fln nedeniyle cumartesi katilmam imkansiz

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
@okayy

pazar günü ben müsait değilim ama diğer arkadaşlarla bir tur ayarlayabilirsiniz...

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
arkadaşlar herkes bana en azından bir mesaj atsın ki ben ekibi telefon numaraları vasıtasıyla toplayabileyim
benim numaram 05556025279

Hempel

Üye
Tepki
18
ne zamandır konuya bakmıyordum pek bir degisiklik yok gibi görünüyor zaten benim bisikletin tam bir ceset oldugu kanaatine vardım sene basında bir tane Trek toplicam Allahın izniyle o zamana kadar umarım konuyla ilgilenenler artar.