Malatya-Battalgazi-Fırat Kenarı 23.03.2011

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
@Bülent ŞİMŞEK

Çok haklısın arkadaşım, böyle boş günleri artık daha sık değerlendireceğim.Ben teşekkür ederim arkadaşım, Allaha emanet ol. Çıkacağın iş yolculuğu içinde hayırlı yollar dilerim, hayırla git hayırla dön arkadaşım.

Scudo
Tepki
109
Genç Osman abi karelerin ve özellikle de anlatımın çok akıcı, belgesel izler tadında.
ayaklarına sağlık.
bu rotayı beraber pedallamıştık ama eserleri gezme fırsatı olmamıştı,
oraları da görme fırsatımız oldu şimdi, sağolasın.
Selametle....

• Beğen
Tepkiler: Genç Osman Bircan

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
@ramazan gündüz

Hayırlı geceler olsun Ramazan. Evet direk Fırat kenarına inmiştik hatırlıyorum o günü, İnşallah geldiğinde gezemediğim bazı tarihi eslerleri ve mekanları birlikte görürüz. Allah'ın rahmeti üzerine olsun.

• Beğen
Tepkiler: ramazan gündüz
Tepki
109
Teşekkür ederim abi sana da hayırlı geceler olsun,
inş. abi o yüzden yazı sabırsızlıkla bekliyorum, şu okul bi bitsin de aşındıralım yolları...

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
Ayaklarına sağlık güzel bir tur yapmışsınız resimler ve özellikle anlatım doyurucu olmuş. Fırat nehrini şanlıurfanın suruç ilçesinde görmüştüm oldukca güzel ve tüm heybeti ile geçtiği topraklara can katıyor...
Anlatım ve paylaşım için teşekkürler sağlıcakla kalın...

• Beğen

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
@Kadir AYINTAP

Kadir Bey güzel yorumlarınız için çok teşekkürler . Sizlere sağlıklı sıhhatli ve bol pedallı günler dilerim.İstanbula Selamlar olsun

• Beğen
Tepkiler: Kadir AYINTAP

Gökhan TESKİ

Aktif Üye
Tepki
156
Abi muhteşem bir tur yapmışsın.Hafta içide bisiklete binmeye vakit ayırabilmen ne güzel.Umarım bir kaç haftaya kadar bir hafta sonu bende aranıza katılma şansı bulacağım.Yakında görüşmek dileklerimle, kazasız sürüşler diliyorum. ;) :)

• Beğen

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
@Gökhan TESKİ

Gökhan kardeşim çok teşekkürler,iş hayatın nasıl gitmekte? tam olarak nerde çalışmaktasın?
fırsat bulduğunda senide aramızda görmekten mennun oluruz kardeşim.Allaha Emanet ol, saygılarımla sevgilerimle.İşinde artan başarılar dilerim.