Makyajlı Btwin Triban 3 Um ve Fit IM

Scudo

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
çok güzel olmuşlar güle güle kullanın :harika:

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Elinize sağlık farklı bi bakış açıs..

İsmail ATALI

Aktif Üye
Tepki
192
Bisiklet
Cannondale
@lealtadtesekkurler...scott yazısının yerıne btwın yazısını halledınce tamdır ..

• Beğen
Tepkiler: lealtad

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Kron
Triban 3'ün kadro renk tasarımını hiç beğenmiyorum,tercih etmeme sebeplerimden birisi de bu.Siz farklı bakmışsınız tasarım işine :) Keşke benim de elim yatkın olsa bu işlere :D guzel olmuş ellerinize sağlık

İsmail ATALI

Aktif Üye
Tepki
192
Bisiklet
Cannondale
@Melih Muratoğlu. ben de btwın ın kadro tasarımını begenmıyorum..ama ıkı bısıkletı de bes dk da aldım..yol bısıkletını sever mıyım kafasında deneme amaclı ıdı aslında.Ama performanslarından cok memnun kalınca eksık olan kadro ve dıs gorunusu makyajlıyayım ıstedım.Trıban3 u 900 tl ye alınacak tek bısıklet ve mıcroshıft vıtesler fıt5 ınkın sorasından asagı degıl..Aynı hatta vıtes kolları saka gıbı yumusak ve kullanıslı.Tavsıye ederım...

ıkı bısıkletle de 2000 er km nın uzerınde yol yaptım gectıgımız eylulden berı.Yetterı kadar fıkır sahıbıyım yanı..68 km hıza ulasıyorum, frenlerı duruyor, bogazda 2 dk da 1km hız ortalaması ıle surebılıyorum..e daha ne olsun... Bence dusunun almayı..

Ayrıca hangı hallerı daha guzel sızce paylasırsanız sevınırım..son bır karar verıcem ))

İsmail ATALI

Aktif Üye
Tepki
192
Bisiklet
Cannondale
E fikri olan yok mu dostlar ? ))

geloturikidakka

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Olgun Z.
Bisiklet
Diğer
Triban 3 sevme sebebim sade oluşundan dolayı idi sizde güzel yapmışsınız hoşuma gitti öylede ama ben sadelikten yanayım :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben de fit5 kullanıyorum. Çok ihtiyaç duymadıkça bisikletin hiç bir parçasını değiştirmemekten yanayım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Triban 3 kullaniyorum. Ben modellerin orjinal en sade hallerini seviyorum. Triban 3 un kendi jantlari biraz sikintili gibi. Sizin calismalariniz guzel olmus.

basbariton

Üye
Tepki
3
İsim
Murat
Bisiklet
b'Twin
fit 5'e taktığınız jantlar hakkında bilgi alabilir miyim :)

İsmail ATALI

Aktif Üye
Tepki
192
Bisiklet
Cannondale
@basbariton
Sedona 610 dan cikma jantlar easton stickerli..)) claris gobekli..akis hizi original jantlarindan bi tik daha iyi diyebilirim..keza toplamda 400 gram agirlar original jantlarindan..2600 gram ikisi...akiciligi biraz daha iyi oldugu icin gidiste fark yok..gorsellik olsun genis profilli jant sevdigim icin taktim...para harcanarak yapilmis degisiklik yok yani ))

• Beğen
Tepkiler: basbariton

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
çok güzel olmuşlar ben şahsen iki bisikleti de başlamayı düşündümden beri çok hoşuma gitmişti tonajdan sebep bulaşamadım şimdi bir mtb sahibiyim ama kilo verince ilk işim ikinci olarak triban 3. 10 numara olmuş bence

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ATALI

Hocam selam
Bugün fit 5 bisikletini marmara forum decathlon önümde görüdüm kilitli halde korkuluklar duruyordu
Bisiklet yakından da güzelmiş. Eline sağlık

İsmail ATALI

Aktif Üye
Tepki
192
Bisiklet
Cannondale
@basbariton hocam bu arada ben de TENOR ))

@Yücel Ayezir
Guzel tesaduf olmus hocam ))) michelin pro4 almak ıcın gıtmıstım..cıkısıma rastlasaydın lastık degıstırırken gorurdun benı .Belkı yardım da ederdın )))

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ayıp ettin ederdim tabi:)
Araba ile otoparktan çıkarken baya oyalandım bir selam vereyim diye ama denk gelemedik kısmet başke sefere..