Maksımum 700 tl'ye kadar Mtb Onerımı

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
Daha once bır arkadasın tavsıyesı uzerıne nasıl bır bısıklet ıstedıgımı,bısıkletten neler bekledıgımı ayrıntılı olarak yazacagım...Boylece tavsıyede bulunan arkadaslarında kafalarında daha net bır sekıl olusacagını dusunuyorum...
1-bisiklete ne amaçla bineceksiniz? Spor ve yan madde olarak ulasım...
2-nerede bineceksiniz? Bursanın kotu yollarında,dag yollarında,ormanlık arazılerde ve bılumum temız havalı mekanlarda
3-nasıl bir bisikletçi olacaksınız? Genel olarak bısıkletı ulasım aracı olarak kullananlardan degılde bısıkletı spor olarak kullanan bı bırey olacagm...
4-bisikletten beklentiniz ne olacak?:Kalıtelı olsun.Oyle fazla sıkıntı cıkartmasın tabııkı ben zamanla parca degısımı falan yapıcam haftalık bazen sarkarsa 2 haftada bır bakımlarını yapıcam ancak cok sorun cıkartmamasını beklıyorum...
5-yaşınız, işiniz nedir?:Yasım 17
İşim:Malum ogrencıyım...
Kilom 85
Boy:182
6-bisiklete ne aralıklarla, ne kadar süre bineceksiniz?:Haftanın belırlı saatlerınde sureklı sureklı olarak bınecegım...Günde ortalama 3 saat haftada 20 saat cıvarı
7- bisiklet almak için max. bütçeniz nedir:700 Lira ancak 1000 tl'ye kadar cıkarabılırım...
8-bisiklet sporuna ne kadar bütçe ayıracaksınız (aylık ya da yıllık):Aylık:50 Tl
Bunlara uygun bır bısıklet onerımı yaparsanız sevınırım...

Scudo

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Bu bütçe ile Türk Bisiklet Sanayi desteklenirse her iki tarafta karlı çıkar neticesindeyim. Aklıma ister istemez Sedona markası geliyor. Üstelik Bursa'da Yeni Yalova Yolu üzerinde (No.128) bayisi var.

Model olarak ise 711 tam size göre. Eğer bütçeyi zorlayabilirim diyorsanız 741'i de listenize ekleyin derim. Bir de listenizi Excel çizelgesi ile yapar ve +/-'lerini sütunlar halinve var/yok şeklinde değerlendirirseniz seçim kolaylaşır. En çok artıyı alan yükselecek şekilde puanlarsınız. Bir de puana inisiyatif notu eklemenizi öneririm. Öyle ki bir model diğerlerine göre hem ucuz hem iyi çıkabilir ama gönlünüz onu istemediği için eksi not verebilirsiniz. Diğer taraftan aşağılarda da sürünebilir ama tasarımı hoşunuza gittiği için kıyak geçebilirsiniz.

Özetle bu şekilde ilk üçe girenleri bizimle paylaşın biz de diyelim ki şunu boşver bu daha iyi. Bu şekilde en iyisini seçmiş olacaksınız.

Şimdiden hayırlı olsun...

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
@Salih Dinçer
Tesekkurler excel programından pek anlamam ama ddıgınız sıstem cok ılgımı cektı hemen deneyecgm o dedıgınız yerde sanırım a.... bisiklet olmalı eger bır bısıklet belırlersem ılk gıdecegım yer orası olucak...

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selamlar elimde Specialized marka bisiklet var ve düşündüğünüz fiyatlarda bırakabilirim bana mail adresinizi yollarsanız iletişimi sağlayabiliriz.
Görüşmek üzere

aliyilmaz

Aktif Üye
Tepki
38
@Yngwie Malmsteen
Tesekkurler maıl adresımı ozel mesaj yoluyla ılettım

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim