Maksimum 700 tl'ye Hibrid Bisiklet?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında dr_ertgrl tarafından paylaşıldı.

1. dr_ertgrl

dr_ertgrl Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba,başka bir konu içinde de bu soruyu sormuştum,cevap gelmeyince bu başlığı açtım,forumda merak eden başkaları da var anladığım kadarıyla.Bilen birileri bize bu miktara alınabilecek Hibrid Bisklet önerebilir mi?...teşekkürler...

2. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    hybrid model bisiklet trek markasına özgü olarak bliyorum.bende ds 8.5 serisi kulliyorum.hyrbrid özellik hem arazi -asfalt melez bisiklet.dağ+yol bisikleti.kadrosu yarıs özellikle tekerler cok özel.cok tatlı sürüş akıcı ve hafifler http://www.trek-turkey.com/ sitesinde istanbul da sorunsuz bayi.trek kadrolar kadro garantisi uzun ömürlü.bunun gibi parmakla sayilan bir kac firma var.trek-cannondole gibi.hybridler 1000 tl den basliyor.bütce yi cogaltsan iyi olcak.degermi deger tabiki.kötü aliskanliklara verilecegine ,saglık-spor-iş-stres-özgürlük hissi fzlasını hakediyor.zaten 1 kere verilecek devamlı degil:D.cogu markada city sport tarzı var speciliazed -salcano vs.offroad tarzi ktm bisiklettede var http://www.umitbisiklet.com.tr/ .ktm offroad modelleri.eğer diger modellere bakarsan tekerler hybrid melez tekerle degistirebilirsin.

dr_ertgrl bunu beğendi.
  3. dr_ertgrl

dr_ertgrl Yeni Üye

Seviye:
    Salcano city sport hibrid bir model midir? kötü arazi koşullarında ve şehirde rahatlıkla kullanılabilecek bir bisiklet midir?.. ne tarz bir tekerlekle değişim yapılarak bahsettiğiniz sonuç elde edilir?..

4. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Hibrid'ten kastınız Şehir-Tur bisikleti mi, yoksa Tur-Yol arası bir bisiklet mi? Bunu biraz açarsanız sanırım tavsiyede bulunabilirim.

dr_ertgrl bunu beğendi.
  5. dr_ertgrl

dr_ertgrl Yeni Üye

Seviye:
    şehir-tur demek daha mantıklı olur sanırım ama engebeye de dayanıklı olmalı...yani hem uzun seyahatte hem şehir içinde hem de kırsal bir alanda kullanmak isteğindeyim...

6. dr_ertgrl

dr_ertgrl Yeni Üye

Seviye:
    yok mu yardımcı olacak kimse?

7. MuhammedErkan

MuhammedErkan Forum Bağımlısı

Seviye:
    500-600TL civarı ararken çıtayı yükseltmenin kalite açısından daha mantıklı olacağı fikrine vardım. yaklaşık 1000TL'ye GHOST cross 1300 modelini aldım. Tavsiye ederim. Her tür yola gider.

8. muratt35

muratt35 Kıdemli Üye

Seviye:
    700 tl'ye hibrit %50 dağ bisikletini %50 şehir bisikletini kapsar.Bütçeniz 700 ise hibrit zor.Fakat %60-70 şehir %30 dağda olacağım dersen o fiyata benim sana tek tavsiyem forumunda ortak düşüncesi Salcano City Sport'tur.

9. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Ön amortisörü kilitlenebilen, Plus serisi patlamaya dirençli ve mümkünse 700x35c ebatlarında (32-37 aralığı idealdir) lastikleri olan ve bence V-Frenli (ama iyi marka olsun frenleri ve mümkünse ABS fren pabucu öneririm.), servisi yaygın olan bir bisiklet almanızı öneririm. Ancak hangi marka, hangi model derseniz; O kısmı zevk meselesidir, biraz araştırıp kendiniz karar verin derim. Bir de paranız yettiğince hafif bir bisiklet almaya çalışın. Alüminyum kadroluları (6061, 7005 serileri olabilir) tercih etmenizi tavsiye ederim. Haydi rastgele...

dr_ertgrl bunu beğendi.
  10. Ömer Soykan

Ömer Soykan Kıdemli Üye

Seviye:
    Salcanolara bakın.

dr_ertgrl bunu beğendi.
  11. dr_ertgrl

dr_ertgrl Yeni Üye

Seviye:
    ilgilenen herkese teşekkür ederim...Salcano City Sport 24 VS almaya karar verdim...

12. muratt35

muratt35 Kıdemli Üye

Seviye:
    Her geçen Salcano City Sport 24 Vs düşünüyor :D Bende alıcağım forum bayağı yüklendi Salcano City Sport 24 Vs'ye :D