Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maks 1200 liralık bisiklet önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Atilla Özdemir tarafından paylaşıldı.

1. Atilla Özdemir

Atilla Özdemir Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,
    Yıllardır koşu ve yüzme antrenmanları yapıyorum ve ikisindede çok başarılıyım, bu aralar triatlonu kafaya koydum. Ancak bisikletlerle ilgili hiç bi bilgim yok yeni yeni forumdan öğrenmeye çalışıyorum. Antrenman programımda hazır şimdi bisiklet için önerilerinizi bekliyorum. Ortalama 2 günde 1 sabahları 30-60dk arası ve spor salonuna gidip gelmek için kullanıcağım bi bisiklet istiyorum. Maksimum 1200tl civarı olmalı. Ve pek bilgim olmadığı için hangi bisiklet türünü almam gerektiğinide bilmiyorum. Boyumda iç bacak ölçümde uzun 1.88/91 cm. Geçenlerde boyuma uygun bi bisiklet denedim ancak hiç rahat olamadım çok yüksek geldi, dizimde ağrı sızı olmaması için 60-62cm kadro ölçülerinde kullanmam gerektiğini söylediler. Yol bisikletleri akıp gidiyo çok zorlamıyor gibi hissediyorum ve kondisyonum iyi olduğu için yol bisikletlerinde nabızı yüzde 80-90lara çekmem mümkün oluyormu bilemiyorum daha önce hiç kardiyo amaçlı kullanmadım çünkü. Yani demek istediğim normal bi bisikletle kendimi zorlıyabilirmiyim yoksa başka şeylere ihtiyaç duyarmıyım. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2. Atilla Özdemir

Atilla Özdemir Yeni Üye

Güncel arkadaşlar öneride bulunabilicek yokmu?

3. Atilla G.

Atilla G. Fırtına Getiren

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye: