Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

magura s33 mü, avid jucy 3-5 mi???

Konu, 'Frenler' kısmında Gökhan Seda tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Seda

Gökhan Seda Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ARkadaşlar, tek parmak ile tekeri kitleme yapmak için hangi sistemi kullanmamı önerirsiniz??? Hatta mümkünse bunlardan daha uygun fiyatlı farklı modellere de açığım, tecrübelerinize sunuyorum;)

2. TheCarpediem07

TheCarpediem07 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Gökhan Seda bunu beğendi.
  3. Gökhan Seda

Gökhan Seda Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Gayet güzel çalışmasa zaten fiyatı o kadar olmaz, mantıklı yaklaşırsak öyle de, kıyaslama yapmamız lazım, diğerleri nasıl acaba???

4. TheCarpediem07

TheCarpediem07 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Haklısın avidler duyduğum kadarıyla iyi magura yüksek performance için kulanıldığını duymuştum ne kadar doğru bılemem ama önemli olan asıl şu ne kadar para harcayabilirsin ve nerelerde kulanacaksın bunları düşünerek alırsan daha iyi olur
    Not:Verdiğim bilgilerde bir yanlış varsa kusura bakmayın

5. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Öne juicy arkaya hs33 en güzel tercih olacaktır... Çünkü sürüş tarzında genelde arkayı kolayca kiltlemek önü se kontrollü kullanmak gerekiyor...

6. Gökhan Seda

Gökhan Seda Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Maguralar tekeri kitlemek için uygun diyorsanız onları almayı düşünüyorum. Yalnız önü de tek parmakla kitlemeyi düşünmüştüm, bunun için avid 3ler yeterli olcak mı??? Magurayı alırken tek kaygımjant yamulmasında bana sorun oluşturcak mı, veya alexrims supra jant modeli ile kullanırsam yamulma diye bi derdim olur mu??? çok soru oldu kusura bakmayın ama sağlam bi bisiklet toplamak istiyorum;)

7. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    magura hs 33ler tek parmağınla tekeri kilitleyebilecek güce sahip bunun yanında avid juicy 3 ön freni kiliktenmiyor bir çok hidrolik disc frendeki gibi.ama senin önü kilitlemen gerekmiyor trialde genelde arka teker kullanılır. senin için en uygun ve en iyi kombinasyon arkaya hs33 öne juicy 3 olucaktır fakat çok büyük bir konuyada değinmek istiyorum senin dediğin jant yani supra bh gerçekten sağlam bir janttır ve amacıda fr/dh'dir ama sadece disc uyumludur.yani öne supra arkaya mavic xm 719 yapabilirsin ;) kolay gelsin...

Gökhan Seda bunu beğendi.
  8. Gökhan Seda

Gökhan Seda Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Gurkankas arkadaşım çok teşşekkür ederim, oldukça doyurucu bir bilgi vermişsin, bunun üzerine başka açıklama istemem artık, toplayacağım malzemeler belli oldu artık;) çok saol

9. Fırat Ayanyan

Fırat Ayanyan Forum Bağımlısı

Seviye:
    bence maguranın hidrolik v frenleri dene trialciler için anında duruş için üretiliyormuş biraz geç bi öneri oldu ama kusura bakmayın