Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maden Suyu

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Cengizhan Terzi tarafından paylaşıldı.

1. Cengizhan Terzi

Cengizhan Terzi Forum Bağımlısı

Seviye:
    Geçenlerde forumda bi konuda okumuştım . powerade yerini maden suyu diye. zeytinburnundan beşiktaşa gidiyorduk . karaköyde bi maden suyu içtim . ne susuzluk kaldı ne yorgunluk. bir de suyu içince cok fena şişkinlik yapıyor . ama maden suyunda bu yok. içtiğin zaman; sanki evden ilk çıkmışım gibi oluyor.

sizce iyimidir tavsiye edermisiniz . ben kullandım bir kerelik ama zararlımıdır . onerilerinizi bekliyorum :):):):):)

2. mustafa sorkulu

mustafa sorkulu Üye

Seviye:
    maden suyunun herhangi bir zararı yoktur abartılmadıkça tabiki..
    birde kişiden kişiye bu durum değişebilir...
    ancak genel olarak faydalı birşeydir kaybettiğiniz su ve minerallari daha hızlı geri kazanımınızı sağlar internette araştırmanız durumunda faydaları ile ilgili detaylı yazılarda bulabilirsiniz

3. mustafa sorkulu

mustafa sorkulu Üye

Seviye:
    Tarık Bey ,y, bir içici :) gerçekten beypazarı benimde dolabımdan eksik olmaz günde en az 2şişe

4. lamba

lamba Aktif Üye

Seviye:
    Tam anlamıyla bilmiyorum ama sanki günde 2'den fazla ( veya aşırı diyelim ) içilen maden suyunun kalbin çalışmasına olumsuz etki ettiği, kan pompalamasında değişim gösterdiği ve kalp krizi geçirme riskini arttırdığını okumuştum. Lütfen özellikle bu sorum için sağlık konusunda uzman kişiler bilimsel anlamda yorum yapabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

5. Güney Mertkan

Güney Mertkan Aktif Üye

Seviye:
    Cengizhan Terzi bunu beğendi.
  6. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    okuyunca sasırmadım desem yalan olur. benım tam tersım suda bır sorun yok da maden suyunu gazını kacırmadan ıcersem cıddı sorunlar oluyor (alt taraflarda:rolleyes: :)) ben buyuk antrenmanlarda 1 limon aromalı bır sade karıstırıp gazını ıyıce karıstırıyorum. antrenman sırasında cok ıyı oluyor.

fazlasının zararı elbette vardır ama ölçut ne kadar olur bılmıyorum. sonucta olmazsa olmazlarımız su ve bazı vıtamınlerın bile asırı dozlarda ölümcül sonucları var.

kızılayı da iyi olarak duyuyorum ama tadı hoşuma gıtmıyor. beypazarı forever

7. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sonradan aromalandırılmış olanlarından çok haz etmiyorum.
    Evde içine kendim bazı meyveler karıştırınca daha güzel oluyor.

Not : Konuya yazarken markalardan çok fazla bahsetmemeye dikkat edersek daha iyi olacak.

8. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    kesınlıkle bir reklam amacım yoktu tamamen onerı anlamında yazdım sorun olacaksa duzelteyım