M&Y Flatland

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
ewt buluşmalara gelin bende de ümit var anılarını tazelerdin :D ya ben hafif flat istiyorum 2. bisiklet ama 7kg civarı istiyorum ümit sanırım 13kg geçen yeşilköyde tartcaktık unuttuk...aslında ebayden kadro getirsem sadece yeter...bendeki parçaları kullanırım....

Scudo

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
senin gönderdiğin siteye baktım sitedeki bütün bmxler 13-15 kg civarında....o zaman benim kadroyla idare ederim ben :D seninkiyle ümiti biraz karşılaştırsana....frenlerim çok kötü benim ya sen bişey yapmışmıydın frenler için....

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
aaaaaa bune yaa hayatımın anlamı khe alahımbn de istiyom mayaq bişey bnde istiyom bnde bnane

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
memt güzel bir makine almışın darısı senin bianchinin başına saglam bir maşa alsan olayı bitirirsin

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
@nirvana

ayyynen öle.dediğin gibi gelsinde olmassa beraber toplarız.bikaç fikir werirsin artık

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bisikletin güzelliği bir yana, fotoğraflar da güzel.Hatta Berkay'ın da dediği gibi son fotoda alan derinliği kullanılması bisikletin etkisini ne güzel arttırmış.
Hareket yaparkenki fotolarınızı da bekleriz :)

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
valla makina süper ya bir zamanlar bmx hayalimdi artık değil yerini gözümde trial bisikletleri var ama şimdilik zor gibi neyse
ALLAH kazasız belasız binmek nasibeylesin!

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
walla kardeş süpper bir bmx tam istediğim gibi güle güle kullan

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
@derya.k

teşekkürler.çok saolun.zaten ilk rengine aşık oldum ben siyahıda wardı ama ilk bmx imde siyh olduu için bunu tercih ettim.

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
@cheyenne

walla kardeş benim kanımda war bmx.tek hayalim buydu diim sana ama 1 aya kadar da trial topluyorum.2-3 yıldır da ona meraklıyım bakalım.inşallah sizede kısmet olur

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
@sinto

ewet temsili eurobike fuarında çekilmiş bi foto

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
@athletic

fotolar için teşekkürler
bi hawalar ısınsında hareketlere başlarım artık.bu aralar işlerden dolayı yoğunum ama en kısa zamanda yollmaya çalışıcam

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
ya ümitle karşılaştırabilirmisin acaba biraz abuk bi karşılaştırma olucak ama kadro açıları falan frenleri kiloları?

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
@fiestahmet

yok sorun değil ne demek;
benimde ilk bmx im ümit ti fakat ümit rampa için flatland tarzında kullamassın pek çünki açıları khe ye göre çok geniş.mesela ümit ile herhangi bi kaldırıma rahatlıkla atlayabilirken khe ile zor çünki kadro çok kısa kalıyo aynakolun kaldırıma vurma riski doğuyo. ümitte u-brake var fakat ben yaptığım hareketlerde ön freni çok kullandığım için zayıf kalıyodu,bu yüzden sadece öne v-brake uyguladım.ümit kendi pegleri ile 15,5 kg felan ama alüminyum pegleri kullanırsan 1,5 kg gibi farkeder.khe de ise açıları çok dar ilk bindiğimde çocuk bisikletinden farksız bir durum vardı:) frenleri prism marka u-brake fren var benim işimi görüyo ama ilerde daha iyisini almayı düşünüyom tabi.khe nin orj.pegleri ile ağırlığı 13,8kg üstündeki bütün parçaları çok iyi bence.işimi gayet iyi görüyo.bundan iyisi şamda kayısı:D
umarım bu bilgiler işini görür.
bol pedallı günler

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
saolasın bilgiler için zıplamalar daha zor diyosun yani ümit'ten....peki v brake e nasıl geçmiştin nerde yaptırmıştın?bende geçicem de...ben sana pm atiyim msn adresimi ordan devam edelim....bu arada caddebostan sahilde falan hava güzel olduğunda bi buluşma yapalım anadolu yakasındakilerle sanrım en ortak ve en uygun yer orası olur....eğer yeni bi bmx almam gerekirse yani o kadar kendimi geliştirirsem böyle bi flat bmx istiyorum...