Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi M-l beden kask , eldİven , forma ÖĞrencİye sinirli bÜtÇe

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Melih Muratoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Melih Muratoğlu

Melih Muratoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Kask kısa parmak eldiven ve kısa kollu forma arayışındayım fakat fiyatları oldukça yüksek, öğrenci haliyle bunu hayatta karşılayamam.:confused: Bu sebepten dolayı ürünler için maximum rakamlar kask 30 , forma 30 , eldiven 10 Türk lirası verebilirim.Fakat ürünler kafama yatarsa bir miktar bütçemi aşabilirim.Bisiklet forum forması da kabul ederim iyi günler :)

2. Aldora Road Team

Aldora Road Team Kıdemli Üye

Adı:
    Üzeyir Sağlık
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yine söylüyorum pardon ben değil barkın ağabey söylüyor yaşınız 20 olmuş kocaman adamsınız hala aklınız ermiyormu hocam? Kaskın 2. eli olmaz sen 2. ele kendinimi emanet ediceksin yahu. Kıy parana al sağlam kıyafetlerini 2. elin ne olduğunu nerden bileceksin bisiklet için demiyorum kask için diyorum o kaska ufak tefek küçük rotuşlarla kocaman çizikler küçük çizik hale getirilebilir yarın bi gün düştüğünüzde o kask belkide size daha fazla zarar vericek bellimi? Ağabey yapma gözünü seveyim biz artık gazetelerde, Haberlede bisiklet ölümlerini okumak istemiyoruz.!!

3. Melih Muratoğlu

Melih Muratoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Yaş 20 değil abim :) Lise 1 öğrencisiyim ve sizin belirttiğiniz kasklar benim iki üç haftalığım kafamı koruyacak bir kask arıyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.