M 770 XT ile SLX aynakol arasındaki farklar?

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bu hafta muhtemelen bu iki modelden birini seçerek mevcut aynakolumu değiştirmek istiyorum.Fakat bu iki model hakkında ayrıntılı bilgiye sahip değilim.Bildiğim kadarıyla XT dişlilerinin hepsi aliminyum,her ikisindede aynı tip orta göbek var.SLX hakkında birkaç yorum&habere baktım gayet olumlu,keza xt için pahalı ve olumlu mesajları bir arada.Bu aşamada sorum şudur ki;SLX ile XT arasındaki (bence çok büyük bir fark)yaklaşık 100 dolarlık fark,dayanıklılık ve esnemezlik olarak kullanıcıya gerçekten geri dönüyor mu?Yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler...

Scudo

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
@bisikletcanavari

10 Mayıstan bu yana 690 Km...Hangisini önerirsiniz?

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Gezi amaçlı kullanıyorsanız Slx hatta ve hatta Deore bile uygundur ;) Ömründen kuşkunuz olmasın ;) Esneme ise bu konforu etkileyecek bir fark değil. ciddi antrenman yapan sporcuların farkedebileceği bir ayrıntı ;)

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Ben XT kullanıyorum ve bana soracak olursanız kesinlikle SLX. Ben aynakol aldığım zaman renk uyumundan dolayı XT tercih ettim;yoksa biliyorum fazladan verdiğim parayı çöpe attığımı. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır...

• Beğen
Tepkiler: reha genç

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Hepinize teşekkürler,anlıyorum ki SLX hem cebimi hemde sürüşümü etkilemeyecek bir aynakol ve oldukça yeterli/başarılı...Peki SLX fiyatına bir miktar daha kaliteli önerebileceğiniz TRUVATİV modeli mevcutmu?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben de SLX tavsiye ederim. Çok ciddi fiyat farkı var, üst seviye bir kullanıcı değilseniz bu farkı karşılamaya değmez.

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
SLX aynakol taktırmış durumdayım,yanınada xt ön aktarıcı:) iyi oldu baya önerileriniz için sağolun.