Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı LX fiyatına XTR disk fren seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Cem Bilgi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cem Bilgi

Cem Bilgi Yeni Üye

Selam arkadaşlar disk fren geçişimi mekanik ile tehlikesiz bi şekilde atlattığımı düşündüğümden ve aynı setin (Shimano XTR Dual Control Levers M961) hidrolik sistemini (M966) alıcak olduğumdan 2 sene önce aldığım sadece 1 sene aktif olarak kullandığım fren setimi uygun bir fiyata satmak istiyorum.

Vites fren dual kollar
    Kaliperler
    Rotorlar

Alıcağım sete Xtr arka attırıcı dahil olduğundan Bu seti alıcak olan arkadaşa Lx arka attırıcımı isterse hediye olarak yollayabilirim.

Fiyat : 175 Lira
    Kargo alıcıya aittir

İletişim : cembilgi@live.com msn veya mail

Fiyatı düşük bulup parçalarda sorun olabiliceğini düşünmeyin lütfen fiyatı düşük tutmamdaki tek sebep işlev olarak sorunsuz olan setin en büyük albenisi olan Xtr logosunu taşıyan sağ kol koruma kapakçığının olmayışı. Sadece bu sebeple bu parçayı bir köşeye kaldırıcağıma yüksek bütçeleri olmayan günlük harcamalarından bile para biriktirip yüksek komponent sahibi olmak isteyen (Bu işin en zevkli kısımlarındandır bence:)) genç arkadaşlar olduğunu bildiğimden belki bi faydası olur diye bu fiyata satmak istiyorum.

Set Antalya'da Gökhan Çiğdemin bisikletinden çıkmıştır kapak benim kullanımım sırasında düşmüştür (içim halen yanar :() ve bütün bakımları kendisi tarafından periyodik olarak yapılmaya devam edilmiştir. Antalya'da olan varsa kendisine benim ismim ile parçanın durumunu sorabilirsiniz tabii parçaları da yerinde görebilirsiniz. herkese kazasız pedallar..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.