Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LÜtfen,yardımınıza ihtiyacım var...

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında bisikletci55 tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci55

bisikletci55 Kıdemli Üye

Seviye:
    konu: maddi durum
    amaç: yardim
    arklar başıma belen bisiklet kazasından sonra ıyıce yıkılmaya başladım önce kadrom kırıldı sonra kulub bızı yarışlara göturmedı arklar yardımınıza ıhtıyacımvar ailemın maddı olarak yardım amaçlı bisikletimin parcalarını sattım ,kadrom kazada kırıldı ben bisikletı cok sevıyorum bısıkletle bıke de düşüp yuzumu parcaladım ailem bsıklet surmeme ızın vermıyodu ben genede surdum bırakmadım bısıkletı ,sımdı de kadrom kırıldı parcalarıda satmak zorundan kaldım.ailemınde bu aralar durumu baya kötu babamın bagkur borcu var 39000 ytl den 12000 ytl ye düştü şımdı arabamızı satıyoruz onu kapatmak için yanı su anda ailemden de para alamıyorum cok kötu durumdeyım 2008 lisansımda var bısıklet sporunu bırakmak ıstemıyorum arklar elnızde eski parca veya kullanmadıgınız bısıkletınız varsa lutfen bana yardım edermisiniz buna çok ıhtıyacım var ısteyene lisan sımı da gösterebılırım lütfen yardım edermisiniz

2. Abdullah Hakkı

Abdullah Hakkı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    keşke elimden gelen bişey olsa dostum ... durumuna çok üzüldüm inşallah en kısa zamanda toparlarsın

3. seykem

seykem Aktif Üye

Seviye:
    Allah Yardimcin Olsun Kardesİm Eskİ Parcalari İsİne Yaramayan Arkadaslar Sana Yonlenİrler Ama Bunlar Senİn İsİnİ Gormez Ben Senİn Yerİn De Olsam Dert Yanmaktan Zİyade Kollari Sivar Hayat Mucadelesİ Verİrİm Ve Yenİ İyİ Bİ Bİsİklet Alirim ...

ZekiAlper bunu beğendi.