lütfen yardımcı olun

Tepki
7
Bisiklet
Kron
sizce kron xc 250md iyimidir önerilirmi 700tl fiyatı

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İyidir iyidirde amaç hep dağ bayırsa haşin ve sert kullanılacaksa bir cannondale'de değildir:)))

Tepki
7
Bisiklet
Kron
saol kardeşim zaten kuşadasının içinde şehir için

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ozaman kaçırma al derim dostum lastikleri inceltirsin ilerde yada dişsiz lastikde alabilirsin,zaten hızlı bir bisiklettir ve hafifdir,dahada hızlanır ozaman.

Tepki
7
Bisiklet
Kron
@Oğuz kurt

yalnız mekanik disk hakkında kötü yorumlar alıyorum sen nedersin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bende bianchi vardı speed modellerinden o bile sorun çıkarmadı bana 2 sene kullandım;alete bakarsan seni üzmez yarı yolda bırakmaz baktın içine sinmedi v-frenli modeline bak.

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@berkay ulak

Çamurda, karda ve yağmurda kullanmayacaksan gereksiz. Çünkü kuru zeminde V fren hertürlü işini görür. Mekaniğin ağırlığı ayrı konu zaten.

Tepki
7
Bisiklet
Kron
teşşkürler herkese bence mekanik diski çok kötülüyor ve abartıyorlar

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@berkay ulak

Şöyle söyleyeyim, 700 TL paraya alabileceğin piyasadaki en yanlış bisiklettir. Herşeyin başında o bisiklette hidrolik değil mekanik disk fren var. Vites sistemi olarak Shimano'nun en alt seviye vites sistemine sahip. Üzerindeki süspansiyonlu maşa piyasadaki en kötü maşa ve buna rağmen bu bisiklet 700 TL. Ben bu bisiklet yerine sana Carraro CRS 600'ü öneririm (link) . En azından bu bisikletin üzerinde Suntour XCT maşa, Acera vites ve V-fren var. Carraro CRS 600 her parçası ile Kron xc 250md'den çok daha iyi bir bisiklet. Liste fiyatı 770 TL olmasına rağmen pazarlık ile 650-700 TL gibi bir fiyata rahatlıkla alınabilecek bir bisiklet.

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@berkay ulak

Evet bazen abartılabiliyor ama dediğim gibi, kış şartlarında kullanmayacaksanız mekanik gereksiz. Hidrolik frenle mekanik fren arasında büyük farklar olduğunu okudum. Siz yine de içinize sineni alın, yarış için alınmıyor sonuçta hobi bisikleti...