Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lütfen yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında TOLGA SAYLAN tarafından paylaşıldı.

1. TOLGA SAYLAN

TOLGA SAYLAN Yeni Üye

GÜncel Mesajlar GÖrdÜĞÜm İÇİn Buraya Yazmak İstedİm. Kusura Bakmayin. Benİm 5,5 YaŞinda Bİr OĞlum Var Daha Önce 3 Tekerleklİ Ve Sonra 12" Janta Sahİp 2 Arka Destek Tekerleklİ Bİsİklet Kullandi. Şİmdİ 16" Bİr Bİsİklet Almak İstİyorum. Ancak İstedİĞİm Bİr OyuncakÇidan 16" Bİsİklet Alip Bİnmesİnİ SaĞlamak DeĞİl. İlerİde GÜzel Bİr Hobİ/spor Edİnebİlmesİ İÇİn BÜtÇeme GÖre İyİ, Zevk AlabİleceĞİ Ve SaĞlikli Bİr Bİsİklet Almak İstİyorum. İyİ Bİr BİsİkletÇİ Olmasini İsterİm. 25o Tl Cİvarinda BÜtÇeme GÖre 2 Model Belİrledİm. Ankara'da Oturuyorum. AŞaĞidakİ Modellerden Hangİsİnİ Önerİrsİnİz Ve Neden? Yoksa BaŞka Bİr Tavsİyenİz Olur Mu. Bİr De V Fren Mİ Daha Uygun Olur Kontra Pedal Mi? Bu Modellerden Bİrİ V Fren Bİrİ Kontra. V Fren Olanda AmortİsÖr VarmiŞ :???

Bİanchİ Rocky 16"

Geotech Igniter 16"

Sİze Komİk Gelebİlİr Ama LÜtfen Yardim....

Mehmet Karaçam bunu beğendi.
  2. Mehmet Karaçam

Mehmet Karaçam Bisikletkolik

Seviye:

yok komik gelmez Tolga bey ancak konuyu yanlış yerde açmışsınız sanırım.bisiklet seçimi ile ilgili konu başlığı altında açarsanız daha detaylı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

iyi forumlar.

TOLGA SAYLAN bunu beğendi.
  3. TOLGA SAYLAN

TOLGA SAYLAN Yeni Üye

GÜncel Mesajlar GÖrdÜĞÜm İÇİn Buraya Yazmak İstedİm. Kusura Bakmayin. Benİm 5,5 YaŞinda Bİr OĞlum Var Daha Önce 3 Tekerleklİ Ve Sonra 12" Janta Sahİp 2 Arka Destek Tekerleklİ Bİsİklet Kullandi. Şİmdİ 16" Bİr Bİsİklet Almak İstİyorum. Ancak İstedİĞİm Bİr OyuncakÇidan 16" Bİsİklet Alip Bİnmesİnİ SaĞlamak DeĞİl. İlerİde GÜzel Bİr Hobİ/spor Edİnebİlmesİ İÇİn BÜtÇeme GÖre İyİ, Zevk AlabİleceĞİ Ve SaĞlikli Bİr Bİsİklet Almak İstİyorum. İyİ Bİr BİsİkletÇİ Olmasini İsterİm. 25o Tl Cİvarinda BÜtÇeme GÖre 2 Model Belİrledİm. Ankara'da Oturuyorum. AŞaĞidakİ Modellerden Hangİsİnİ Önerİrsİnİz Ve Neden? Yoksa BaŞka Bİr Tavsİyenİz Olur Mu. Bİr De V Fren Mİ Daha Uygun Olur Kontra Pedal Mi? Bu Modellerden Bİrİ V Fren Bİrİ Kontra. V Fren Olanda AmortİsÖr VarmiŞ :???

Bİanchİ Rocky 16"

Geotech Igniter 16"

Sİze Komİk Gelebİlİr Ama LÜtfen Yardim....

4. TOLGA SAYLAN

TOLGA SAYLAN Yeni Üye

acemilik işte kusura bakmayın :)))