Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

lütfen yardım!!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında barhan96 tarafından paylaşıldı.

1. barhan96

barhan96 Yeni Üye

merhaba! Ben 1000-1500 tl arası hızlı kaliteli 28" karbon bir bisiklet arıyorum.Bana yardım edecek bilgili kişiler varsa lütfen yazabilir mi

2. Cihan A.

Cihan A. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Selamlar...Öncelikle bu fiyata karbon bisiklet bulamazsın.Sadece kadrolar 1000 dolardan başlıyor ucu açık 3000 doları buluyor.Bundan daha pahalısıda vardır!!!Söz ettiğin paraya sadece bisikletin kadrosunu yani maşasız aynakolsuz selesiz çıplak olarak alabilirsin!2.ci el arasanda onalar bile 2500 tl'den aşağı değildir.Ama bu fiyata alüminyum bisiklet alabilirsin.Sanırım araştırmadan yazdın buraya.Küçük bir araştırma yap istersen söylediklerime hak veririsin...Örnek olarak yaklaşık 1200gr gelen bir merida karbon kadroya 1500$ para istityorlar...Umarım yardımcı olmuşumdur...

Barhan Öztürk bunu beğendi.
  3. müjdat dede

müjdat dede Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    sadece karbon kadromu arıyorsunuz banamı öyle geldi 1000 ila 1500 tl ye iyi bir karbon kadronun sıfırını bulmak zor :D

4. Barhan Öztürk

Barhan Öztürk Yeni Üye

çok teşekkürler biraz araştırınca anladım. Buna göre bianchi slr900 var aliminyum sizce bu bisiklet iyi midir? hızlı mıdır?

5. Salih Bisan Pacific 1996

Salih Bisan Pacific 1996 Üye

Seviye:
    Bence benzer fiyata Geotech Air'e bakabilirsin. Fiyatı 560€. Delta Bisiklette mevcut. Çünkü SLR 900'ün maşası çelik, Air''in ki aluminum. Air 2x7 24 vitesli konfigürasyona sahipken SLR 900 3x6 18 vites mevcut. İkiside Shimano Sora. Ama yol için büyük avantaj olan aluminum maşa yüzünden Geotech Air'i bir düşün.

Umarım yardımcı olmuşumdur. Verdiğim bilgilerde yanlışlar varsa bilen arkadaşların düzeltmelerini rica ediyorum.

Barhan Öztürk bunu beğendi.
  6. Cihan A.

Cihan A. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Sana tavsiyem Bianchi'yi boşver...Ona vereceğin parayla daha uygun ve güzel bir bisiklet alabilirsin.Ben sana Kron öneririm...Bi araştır derim...

7. Murat İçlek

Murat İçlek Bisikletkolik

Seviye:
    egerkı ılk bısıkletıyse kronu tercıh etcegını sanmıyorm ( keşke etse :) ) cunku yenı baslıyanlar donanımdan cok kadro şıklıgına bakıyorlar . sedona 761 dusunebılırsın .

Sana bıanchıdende bı model onerıyım full deore 27 vıtes alu. kadro hıdrolık dısk bıanchı troy uda dusunebılırsın fıyatı 1050 tl

Arif Denizli bunu beğendi.