Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

lütfen yardım

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında e_komz tarafından paylaşıldı.

1. e_komz

e_komz Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar benim de 1606 ile bir sorunum var.odo bike 1/2 ve time bike 1/2 var. oraya hangi öncüyü giriyoruz. aynen teker ölçüsü girer gibi giriş yapın diyor. ne demek istiyor anlamadım. ayrıca teker ölçüsünü girdim, sonuç nedir ne ölçmüş oluyor nereye bakacam ?????
    burada toplam km durumunu, mesela bu cihaz satın alındığında diger bir bisiklet bilgisayarından aktarabilirsiniz diyor. allah aşkına ne diyor bu?

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    şimdio alet 2 farklı bisiklet için kullanılabiliyor
    yani sizin bizin aldığınız setten çıkan saat tutucu 1 bisiklet için ... 2. için olanı extra almanız gerekiyor... oradaki 1/2 ifadeside 1. bisiklet 2. bisiklet anlamına geliyor...

e_komz bunu beğendi.
  3. Xc1000'Mlh

Xc1000'Mlh Yeni Üye

Selamun Aleykum Arkada$lar

4. e_komz

e_komz Aktif Üye

Seviye:
    problemi tam olarak anlatamadım. ben adım adım ayarları yaparken odo bike kısmına geldim. klavuzda şöyle bir tarif var : aynen teker ölçüsü girer gibi giriş yapın. burada toplam km durumunu, mesela bu cihaz satın alındığında diger bir bisiklet bilgisayarından aktarabilirsiniz diyor. teker ölçüsünü mü girecem yoksa başka bir ölçü mü var onu mu girecem. bende deneme için teker ölçüsü girdim. sonra toplam km ye baktım herhengi bi değişiklik olmamış yani sanki hiç yol yapmamışım. diğer taraftan günlük km çalışıyor.
    şimdiden teşekküler çağrı bey...

5. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:

Ordaki ayar teker ölçüsü değil... mesela eski bisikletinizde yaptığınız km 1234km idi eğer burdan etmek istersen oraya 1234 girersin ve km sayacı toplam km yi oradan itibaren göstermeye devam eder... İstemessende 0 olarak girersin ve sıfırdan başlar... aktarmadan kasıt bu...

6. e_komz

e_komz Aktif Üye

Seviye:
    H. Çağrı, teşekkür ederim, yarın ilk işim bunu bir denemek