Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lütfen okuyun, sonra "açtığım konu neden kaldırıldı?" demeyin.

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Eagle tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Eagle

Eagle ...flew up into the sky

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok ama çok önemli bir konudur bu arkadaşlar. Kısaca belirteceğim uzun uzun açıklama yapmaya gerek yok. Kullanıcı sözleşmemizin ilk maddesini şöyle kopyalıyorum gerisini siz anlarsınız;

1- Forumda herhangi bir makale/konu paylaşırken, tamamını paylaşmanız gerekir. İçeriğin bir kısmını yazıp link vermek yasaktır. Ancak içeriğin tamamını yazıp en alta kaynak olarak link verebilirsiniz. Bu kurala uymayanların konusu kaldırılıp ceza puanı uygulanır veya forumdan uzaklaştırılır.

Mesela hepinizin yakından tanıdığı @M.Ozkul'un konularını görüyorsunuzdur. Bir yazının tamamını paylaşıyor ve en alta kaynak link ekliyor. Yani yapılması gerekeni yapıyor ki, doğrusu da budur. Özellikle makale paylaşan üyelerimize bizzat duyurulur.

Okurlarımızdan bir ricam olacak. Bu kurala uymayan makale / konu yazarlarının yazılarına itibar etmeyip şikayet butonuna tıklayıp o konuyu şikayet ederseniz, çok seviniriz. Bunu yaptığınızda birlikte kazanacağız. Google "bir işi yapacaksan adam gibi yap, sana yolladığım misafiri ve sitendeki insanları oradan oraya dolaştırma" diyor. Hiçbir şeyi keyfi yapmıyoruz. Ben bir konuya girdiğimde yazının tamamını görmeliyim. En altındaki kaynak linke tıklamak da benim seçimime kalmalı. Başka siteye gidip okuduktan sonra pek bir anlamı kalmıyor ve yoruyor.

Konuyu "koşul" mahiyetinde açtığım için, tartışmaya kapatıyorum. Lütfen bu kurala uyalım arkadaşlar.

Saygılar, sevgiler, iyi pedallamalar.

2. Eagle

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Konu güncel.

chnkrmz bunu beğendi.
  3. Eagle

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Konu güncel.

Not: Son kez uyarıyorum. Bundan sonra direkt banlayacağım bu kurala uymayanı. Sıktı artık. Saygısızlığın lüzumu yok.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.