Lütfen Objektif Olalım :).Akıllı Telefon mu Yol Bisikleti mi ?

Barış Onur

Aktif Üye
Tepki
65
Bence ikisini de alma.

Daha gençsin, elinde 1000TL'lik telefonu doğru bulmuyorum. Mail derdin yok, belge derdin yok, 300TL'lik iş yapacaksın telefonla. Hele Lumia, 1 sene sonra çöp olma olasılığı yüksek, güvenmediğim, sadece görüntü olan bir model. Çok lazımsa birkaç sene dayanacağı garanti olan, orta halli bir telefon al.
Forumda da kaza üzerine kaza anılarını paylaşmışsın. Bu yüzden bisikleti de doğru bulmuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan G.
Scudo

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Umut Y.

Biliyorum biliyorum da beni bu kararsızlığa düşüren ailem yüzünden kafayı yemiş bulunmaktayım :).

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
ali sen yol bisikletini al ben senin ciğerlerini açarım antrenmanlarda :alkis:

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
telefondan bi süre sonra sıkılırsın,hevesin kaçar.bence bisiklet al canın sıkılınca çıkartırsın bir tur atarsın hava alırsın bir kuş gibi özgür olursun ciğerlerine temiz hava dolar o an telefonu düşünmessin bile :)

• Beğen
Tepkiler: enes savaş

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Barış Onur

Samsung federali falan mısınız ? Hayır ben 5 yıldır nokia kullanıyorum , hala da sıkıntısız çalışıyor. Bilmeden çamur atmayalım lütfen...

Cem Bayıll

Daimi Üye
Tepki
62
@enes savaş

+1 kullandığım 5800 5 yaşına girdi çok sık yere düşüyor hiçbir şey olmuyor taş gibi 2yıl götürür beni :D

• Beğen
Tepkiler: enes savaş

H.Genç

Daimi Üye
Tepki
155
Bisiklet
Trek
Yaşını bilmiyorum ama bu devirde akıllı telefon gerekliliktir.

Loading.. %61

Barış Onur

Aktif Üye
Tepki
65
@enes savaş

Aradaki 10 yaşa rağmen böyle bir mesaj, kimin neyin federali olduğunu gösteriyor gibi.
10 senedir akıllı telefon kullanıyorum, Nokia, HTC, Samsung geçti elimden akıllı kategorisinde, arkadaşlarımın telefonlarını saymıyorum. Ve 10 senedir de Nokia'nın çöküşünü, satılışını ve bunu hak edişini izledim. Nokia'ya ve Windows Phone'a güvenim yok.
Kendi çamurlarını temizleyebilirsin.

Not: Konu telefon/marka savaşlarına dönmesin.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Hakan Genç

Eğer paran varsa , gereklilik. Gerisi kimseyi ilgilendirmez ;)

@Barış Onur

Ben kimsenin federali değilim. İos'tan android'e , symbian bile kullanmışlığım var. Görmemiş sanıp gereksiz laf yapmayalım lütfen. Sonra saçma sonuçlar çıkıyor ortaya...

Bu arada telefonum android. Ve gerçekten lanet bir sistem bu. En babasından en dandiğine kadar kasıyor.

H.Genç

Daimi Üye
Tepki
155
Bisiklet
Trek
@enes savaş

Parası olan alsın banane. "Gerisi kimseyi ilgilendirmez" kısmından kastınız sanırım yaş. Benim demek istediğim artık teknoloji ve internet çağındayız. Akıllı telefon gereklilik. Lüks değil.

Loading.. %61

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Benim eski model bir,Blackberry Curve telefonum var,kimisi bu telefonu,millet içerisinde çıkarmaya utanır,ama ben telefona yatıracağım parayı,bisikletime harcarım daha mutluluk veriyor bana. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bisiklet forumunda bu soruyu sorarsan tabiki herkez bisiklet al der :D,neye ihtiyacın olduğuna karar ver ve onu al,yaşın küçük galiba ailen bisiklet almanı istemiyor,benim görüşlerim şöyle nokia almanı tavsiye etmem,bütçen nedir bilmiyorum ama 1000tl olsa ,500tl de akıllı telefon var,kalan 500 tlyede az biraz daha toplar bisiklet alman en güzeli olur.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
tabiki bisiklet :) telefon dediğin ne yapabilir ki 1-2 ay oynarsın sonra soğursun zaten anca işte whatapp bbm filan sosyal araç olarak filan kullanırsın ama bisikletin tadını vermez bende samsung s2 var bisiklet mi s2 mı deseler tabikide yol bisikleti :) ona bir pedal bastıkça sanki dünyalar senin oluyor

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Ne zaman cep telefonuma binip, sahile kahvaltıya giderim, o zaman telefon tercih ederim.

Bu demek değil ki, cep telefonu önemsiz. HTC One kullanıyorum. Ama önceliğim her zaman bisiklettir.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Olaya stratejik yaklaşmanı tavsiye ederim. İyi ya da kötü bir telefonu illa ki alacaklar sana.
Ama telefon aldırırsan her bisiklet istediğinde sana şöyle diyecekler. "Sana sorduk telefon mu bisiklet mi? diye sen ne dedin ? Telefon istedin biz de istediğin telefonu aldık, bu yüzden bisikleti unut bir daha da bu konuyu açma."
O yüzden akıllı ol, bisiklet aldır, pişmanlık yaşamazsın. Telefon çok elzemse harçlıklarından biriktir ikinci el 250tl ye bile androidli gayet iş yapar telefonlar mevcut piyasada, alırsın bir tane rahatına bakarsın.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Senden yarışcı olmaz. Telefonu al. Seneye çöp olunca satıp tekrar en üst modelini al. Hersene aynı şeyi tekrarla.

+ Yarışlara katılmak için bisiklet diyorsun. Sonra zaten Fransadan katlanır bisiklet gelecek diyorsun. Katlanır bisiklet ile btwin triban 3 ü nasıl kıyaslayabiliyorsun? Katlanır bisiklet ile yarışmalara katılabileceğini mi sanıyorsun? Yoksa bizlerle kafamı buluyorsun?

Bu ciddiyetinle telefonu al geç.