lütfen herkez birşey yazsın

guneyharun

Aktif Üye
Tepki
297
O bisikletle çok harika dh yapılır.Atlama uçma :smily143: kısmında kimse seni yakalayamaz,yalnız atlama kısmından sonra tavsiyem iniş kısmını bu bisikletle yapma :sonst1zde kesin paraşüt bulundur yumuşak bir iniş yaparsın.Biyanççiiii

Scudo

seyyaralem

Üye
Tepki
9
dostum bütün yollar downhill değilki bu ağırsikleti alıyorsun. bununla anca hill' in down kısmında gidersin oradan teleferik hattı varsa uphill' e çıkarsın. tabi downhill inerken birde fren lazım. bildiğim kadarıyla ve gördüğüm kadarıyla o ağırsiklette fren yok ancak çocukken yaptığımız gibi topuk freni yaparsan işi kurtarabilirsin. o kadroyu çıkar onun yerine marangoza git meşe ağacından 60 derecelik boyuna göre bir gönye yaptır. arka amortisör yerine tükenmez kalemlerin arkasındaki yayı bir çiviyle kadroya (gönyeye) çak. en azından hill' in sonunu görürsün. kızma bana lütfen kardeşim ama inanki böyle. tabiki buda gönül işi ama bana sorarsan 3-4 yılda olsa paramı biriktirir öyle alırım. kendine iyi bak. (yani bu bisikleti alma) :)

ida degirmenci

Aktif Üye
Tepki
56
bir de lastiklere dikkat diyelim:)
bır ornekte ben atayım aklıma gelen ılk ve tek DH benim için;)
http://www.cyclepaths.com/scott/uploaded_images/scott-gambler-dh-20-715657-715742.jpg

Ug90

Üye
Tepki
45
Ölüm tehlikesi dediğimiz türden bir şey olur. Aman diyeyim. Scott Ransom'lar en uygun gördüğüm bisiklettir bu konuda. Aceleci olmamanı tavsiye ederim.