Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

lütfen dikkat arkadaşlar

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Ahmet Akayy tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahmet Akayy

Ahmet Akayy Aktif Üye

Seviye:
    başkalarının parçalarının resimlerini diger sitelere yükleyip insanları kandırmaya çalışan kişilere dikkat edin benim daha önce forma koydugum ve bir arkadaşıma satmış oldugum fren setinin resimlerini alıp başka sitelerde kendi parçaları gibi satışa sunmuşlar benim eski ilanlarıma bakıp fren setinin satıldıgını görebiirsiniz bu linkte ise yeni satışa sunulmuş http://www.sahibinden.com/ilan/alis...xt-m-760-dual-vites-fren-seti-123749788/detay

2. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    hocam ilan sizin oldugu icin soyluyorum, forumdaki esas ilan baglantısı ile birlikte "ilan ile ilgili sikayetim var" butonu aracılıgı ile sahibinden moderatorlerine durumu bildirebilirseniz iyi olur..

3. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yine de bir dipnot: bazen insanlar bir heves bazı parcaları alıp daha sonra cesitli sebeplerle kullanmadan satılıga cıkarabiliyor, ve kendi fotograf cekmek yerine alırkenki ilanının fotograflarını kullanabiliyor. Ya da fotografını cekmek yerine internette aratıp temsili fotograf koyabiliyor; bu sebeple her ilana direkt "dolandırıcı!" diye de bakmamak gerek.. Yine de bu ihtimali hicbir zaman aklımızdan cıkarmamak da gerek.. Bunu bu ilan icin demiyorum; konu acılmısken genel olarak bahsediyorum.. Böyle durumlarda ürün ile ilgili ayrıntı sormak, biraz sohbet ortamı olusturmak ve farklı acılardan (misal ya balataların resmini koymamıssın cekip yollar mısın gibi) fotograflar istemek biraz daha fikir verebilir..

4. orhan0911

orhan0911 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    evet bende benim bisikletimin resmini gördüm koymuş ama temsilidiye belirtmiş !!!!

5. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hocam şikayet edek mi forumca :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.