Lütfen daha dikkatli olalım. Bir kaza da Semih geçirdi.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Arkadaşlar geçen akşam Semih arkadaşımız Atatürk caddesinde kırmızı ışıkta durup aniden sağ kapısı açılan Volkswagen Bora'nın kapısına epey bir hızla çarpmış. Aracın kapısı yamulmuş ve kopmuş.

Neyseki Semih'te boyun ağrısı dışında bir şey yok. Allah korumuş. Bisikletinde de hiç bir şey yok. Araç sahibi de Semih de şikayetçi olmamış ama polis tutanak tutmuş :cool:

Semih'e tekrar geçmiş olsun diyorum.

Biz ne kadar dikkatli olursak olalım trafikte herkesin hata yapabileceğini düşünerek gidelim arkadaşlar. Riske gerek yok. Aman dikkat. :Skull-175

Ekleme : Açılan kapı, aracın ön sağ kapısı, açan da önde oturan 3 ! kişiden biri...

Scudo

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Çok geçmiş olsun.Sürücüler kapılarını açarlarken aynaya bir kez baksalar hiç sorun olmayacak.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok çok geçmiş olsun. Allah tekrar yaşatmasın. Araç kırmızı ışıkta durduysa ve semih o çarpmayla kapıyı koparttıysa demek ki Semih kardeşim o hızla kırmızı ışıkta bütün arabalar durmasına rağmen o geçecekti belki daha büyük bir kaza olacaktı Allah bu şekilde ufak bir kaza ile büyüğünden korudu. Arkadaşlar arabadaki kişiler kapıyı açmadan dışarı bakacaklar bizlerde dikkat etmeliyiz. Hep beraber. Allah düşmanıma göstermesin. Selamlar. Semih kardeşimize tekrar tekrar çok çok geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: ZaRaKi

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Geçmiş olsun gerçekten çok tehlikeli bir durum.
Benzer bir kaza nedeniyle 2 ay hastanede yatmış olan bir arkadaşım var. Allah hepimizi korusun.

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kazaların sonu gelmez. GEçmiş olsun diyorum dostuma. O kapılar yok mu!!!!!! Aniden çıkan yayalar ve o kapılar. Yapçak birşeyin yok maalesef o anda.

Kask ve eldiven lazım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Çok geçmis olsun.Çok kötü bir durum.Eminim kaski vardi.Olmasaydi çok daha kötü sonuçlar olurdu.:( Üzüldüm geçmis olsun

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
cok gecmis olsun.
o kapilar varya o kapilar, insani paranoyak yapiyor !

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
geçmiş olsun benim de bir arkadaşım gözümün önünde taksiden inen müsterinin kapısına çarpıp takla atmıştı.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bu eğitimle ilgili birşey, cehalet beraberinde umursamazlığı da getiriyor, bunu orduda hergün görüyorum.İnsanımız çok kolay ehliyet sahibi oluyor, sürücüler de yolcular da tüm trafiği etkileyebilecek sorumluluklarından bihaberler.
Keşke şikayetçi olsaydı, boynuna tekrar baktırsın.
Geçmiş olsun.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
çok geçmiş olsun...
şikayetçi olsa kendisi suçlu çıkacak anlaşılan :S

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Çok geçmiş olsun,araçlar bisiklet sürücülerine tehlike saçıyor,en kısa sürede iyileşmen dileğiyle...

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
çok geçmiş olsun semih , Boranın kapısını kopracak kadar nasıl bi hızla çarpmış ona hayret ettim. şahine çarpsaymış ne olurmuş acaba. Allah korumuş. büyük geçmişler olsun......