LÜtfen Bİsİklet SeÇİmİ İÇİn Yardim...

Tepki
2
Sanirim Şİmdİ Konu AÇmayi Becerebİldİm.

GÜncel Mesajlar GÖrdÜĞÜm İÇİn Buraya Yazmak İstedİm. Kusura Bakmayin. Benİm 5,5 YaŞinda Bİr OĞlum Var Daha Önce 3 Tekerleklİ Ve Sonra 12" Janta Sahİp 2 Arka Destek Tekerleklİ Bİsİklet Kullandi. Şİmdİ 16" Bİr Bİsİklet Almak İstİyorum. Ancak İstedİĞİm Bİr OyuncakÇidan 16" Bİsİklet Alip Bİnmesİnİ SaĞlamak DeĞİl. İlerİde GÜzel Bİr Hobİ/spor Edİnebİlmesİ İÇİn BÜtÇeme GÖre İyİ, Zevk AlabİleceĞİ Ve SaĞlikli Bİr Bİsİklet Almak İstİyorum. İyİ Bİr BİsİkletÇİ Olmasini İsterİm. 25o Tl Cİvarinda BÜtÇeme GÖre 2 Model Belİrledİm. Ankara'da Oturuyorum. AŞaĞidakİ Modellerden Hangİsİnİ Önerİrsİnİz Ve Neden? Yoksa BaŞka Bİr Tavsİyenİz Olur Mu. Bİr De V Fren Mİ Daha Uygun Olur Kontra Pedal Mi? Bu Modellerden Bİrİ V Fren Bİrİ Kontra. V Fren Olanda AmortİsÖr VarmiŞ :???

Bİanchİ Rocky 16"

Geotech Igniter 16"

Sİze Komİk Gelebİlİr Ama LÜtfen Yardim....

Scudo

Metehan Mendi

Daimi Üye
Tepki
296
Çocuğunuzun boyu uygunsa ve destek tekerleğe ihtiyaç duymyorsa bu modeli tavsiye ederim ...(link)

Değilse 16" ekonomik bir geçiş modeli alabilirsiniz

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
drag markayada bakabilirsiniz.ankara batıkent doğa bisiklette satılıyor.fiyat olarak hem uygun hem kaliteli

emrea

Üye
Tepki
68
16" bisikletlerde kontra pedal olmasına dikkat edin:
1- O yaş çocukların elleri yeterince büyük ve güçlü olmadığından frenleri sıkmakta zorlanabiliyorlar.
2-Ani frenlemelerde tepetaklak gidebiliyorlar.
Ayrıca iyi marka almaya bakın. Çoğu ucuz 16" bisiklette kimse orta göbek vs. umursamıyor, bisikleti toplarken eline ne geçerse kullanılmış oluyor ve çocuk pedal çevirirken zorlanıyor. İşte bisiklete karşı ilk soğuma burada başlıyor. Ayrıca 250 TL'lik bir bisiklet genellikle yazı çıkaramıyor. Halbuki o yaş çocuğu en az 2 yıl 16"yla devam eder.