Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Takas Lumia 1320 ile takas edilebilecek şehir bisikleti arıyorum (yolda olabilir)

Konu, 'Takas' kısmında OzgurBB tarafından paylaşıldı.

1. OzgurBB

OzgurBB Yeni Üye

Adı:
    Özgür
    Telefonum tertemiz.2 ay önce yakınımdan 750 liraya aldım.Oda 5 ay kullanmıştı,şimdi 7-8 aylık işte. Garantiside 2 yıl toplamında,KVK garantili.Servisinde Windows 8.1 phone yapılmıştır, uygulamalar sd kartada yükleniyor.Telefonda samsungun 1 yılda dökülen o iğren çerçevelerinden yok,hiç çerçevesi yok daha doğrusu.Arka kapak ön çerçeveyi kapsıyor ve yan tuşlar kapağın üzerinde.O yüzden kırılsa bile direk kapağı değiştiriyorsunuz sıfırlanıyor.Neyse arkadaşlar telefonum böyle,alıpta bir sorunu çıkarsa benden olsun tamiri.Aradığım bisiklet yeni modellerden ince tekerli bir şehir bisikleti.Aksesuarı olursa daha iyi olur.

2. volkan günendi

volkan günendi Üye

Adı:
    Volkan
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Mosso sehir bisikleti var. 771 smv. Bana buyuk geldigi icin elden cikarmayi dusunuyorum. Dusunurseniz bilgi verirsiniz. İyi alisverisler.

3. M.Kutalp

M.Kutalp Yeni Üye

Seviye:
    salcano mostar 700 l olur mu?

4. yusufada

yusufada Yeni Üye

Adı:
    yusuf ada
    Bisiklet:
    Beldesan
    Arkadaşlar bana büyük geldiği için kullanamıyorum şehir veya küçük boy dağ bisikleti ile takas yapabiliriz izmir çiğli de oturuyorum isteyene 400 tl nakit satabilirim telefon veya laptoplada takas olabilir 1975 model beldesan filemingo yarış bisikleti tüm parcaları orjinal bakımlı firenler vitesler sorunsuz calışıyor lastikler yeni 0531 956 03 75