Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lüleburgazlı Bisikletçilere - (Babaeskiden Saygılar)

Konu, 'Trakya Bölgesi' kısmında Umut AL tarafından paylaşıldı.

1. Umut AL

Umut AL Aktif Üye

Seviye:
    Öncelikle bisiklet formunun yeni üyelerinden sayıldığım halde; dikkatimi çeken bir husus oldu. Gün geçtikçe formumuzda hızla artan Lüleburgaz'lı Bisikletsever arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Böyle bir sporla uğraşmaları,emek harcamaları, saygı göstermeleri beni gerçekten çok mutlu etti. En başta dostum Gökhun'a selamlar, saygılar. Böyle bir insanla tanıştığım için çok mennun oldum. Bir dosttan arkadaştan daha yakın kardeş kadar yakın, sevecen bir insan. Onun sayesinde Lüleburgaz'lı birçok bisikletsever arkadaşım oldu.

Demek istediğim; Lüleburgaz'da bu artış durmaz ve sürekli devam eder inşallah. Lüleburgaz'lı bütün pedalsever arkadaşlara sevgi ve saygılarımla. En yakın zamanda beraber pedallamak dileğiyle...

NOT: Haldun abi benim tekerlek yine patladı. Bir gün gelinde yapalım şu lastiiği.
    [[Haldun abi:(lastikci)]]

lastikci, burak gezer ve gokhan erdogan bunu beğendi.
  2. gokhan erdogan

gokhan erdogan Bisikletkolik

Seviye:
    sagol umut bugun benım tekerde patladı sıftah yaptık bugun : ) sagolsun haldun abı ıkı haftadır katılamıyrdu aramıza dedı sen cok yaptın (bu bnm eklemem ) dur ben yapıyım : ) hallettı hemen : ) tekerı ınsallah dedıgın gıbı artar bızde sporun kardeslıgın ve temız havanın artmasından yanayız cok araba cok kırlılık cok kaza cok ölüm çok sakatlanma demek inşallah spor daha çok artar....

lastikci, burak gezer ve Umut AL bunu beğendi.
  3. lastikci

lastikci Üye

Seviye:
    en yakın zamanda geliriz kardeşim merak etme saygılar

Umut AL ve burak gezer bunu beğendi.
  4. Umut AL

Umut AL Aktif Üye

Seviye:
    Tamam Haldun abi... adresi biliosunuz artık... bir alo demeniz yeterli...geçen sefer güzel bir şekilde ağırlayamadık... bunu telafi edeceğim ! :)

burak gezer ve lastikci bunu beğendi.