Lüleburgaz'da Bmx ve skate Park =)

EmyJhan

Aktif Üye
Tepki
50
geçen akşam Gökçe ÇULFAOĞLU'nun gezerken rast gelip keşfettiği Skate pisti

11.jpg

22.jpg

33.jpg

İlk duyduğumda biraz inanmadım ama resimleri gösterince inandım. Lüleburgaz gibi biyerde olunca dibim düştü diyebilirim...!
Ben daha görmedim ama bu hafta sonu mutlaka gidip görmeyi düşünüyorum..

Buraya sirkeciden trenle gelebilirsiniz... yada esenlerden lüleburgaz a gelen otobusleri ile gelebilirsiniz..

Gökçe ÇULFAOĞLU kankama bu büyük keşif inden dolayı teşekkür ediyorum... Teşekkürler kanka :):in:

Scudo

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
Lüleburgazda ne skateci ne de bmxçi oldugundan bu park bilinmiodu sanırsam Gökçe arkadaşımız bu parkı keşfetti . Gerçekten Gökçe arkadaşımıza bu keşfinden dolayı çok teşekkür ediyorz :D

FlatdancE

Üye
Tepki
7
Evet arkadaşlar bi park turuna çıkalım :D Tekirdağ ve civarı toplanalım bi gün..ve gidelim

• Beğen
Tepkiler: EmyJhan

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Arkadaşlar (özelliklede konuyu açan arkadaşım!) msn de konuşmadığınızı hatırlatarak. Büyüklü küçüklü yazmaya devam ederseniz konu kaldırılacaktır, bilginize... Bundan sonra bu konuşma tarzıyla yazılan yazılar hiçbir şekilde düzeltilmeyip silinecektir, daha öncesinde onlarca kez söylendi, lütfen artık sizlerde biraz özen gösteriniz. Bu konuyla ilgili dilek veya şikayeti olan varsa "kilicreis (@) msn.com" a bildirebilir.

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Muhteşem bir gelişme oldu bu..Belki İstanbul ve civarındaki arkadaşlarımız için muhteşem bir sevinç kaynağı olmasa bile biz Tekirdağlı Bmxçiler olarak gerçekten çok mutlu olduk ve hafta sonunu sabırsızlıkla bekliyoruz. Yanlış anlaşılmasın sonuçta İstanbulun birkaç yerinde park var. Umuyoruz ki bir süre sonra Tekirdağa da bu şekilde bir park yaptırabiliriz.

sol1tude

Üye
Tepki
39
Evet, verdiğin linkte en alttan 3. ülke Türkiye ve "Lüleburgaz" yazıyor.
Gerçekten şaşırdım, yurtdışından başka şirket.. :/

• Beğen
Tepkiler: EmyJhan

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Evet arkadaşlar gerçekten kaliteli bir parka benziyor. Belediyeye ait resmi sitedeki ihaleler arasındada parkın ihalesi yerini almış.
(link) en alttan 6. ihaleye bakarsanız bunu rahatça görebilirsiniz. Sanırım artık belediye başkanlarıyla görüşüp park talep etmenin zamanı geldi :).

Umt.brgz.

Üye
Tepki
108
Ben lüleburgaz oturan bi kaykaycı olarak chok sevinmiştim ama hevesim resmen gursagımda kaldı.skatepark yapıldıgı gün gittim kapısı kilitliydi.Tabi kaykay aşkına muhtarda oldugunu ögrendim kilidin muhtarı aradım tam 1 saat bekledim gelmedi.Bende tellere tırmanarak içeri girdim 1 saatte içerde kaydım.1 yıldan beri sokakta kaymanın verdigi heyecanla. :).ama muhtar geldi ve resmen beni kovdu.Neymiş herkeze açmıomuşş skateparkı.evimdem gözüken bi skateparka anca Her gün telden muhtara ulaşarak actırabiliorum.
He bu arada gelen arkadaşlar varsa memnuniyetle karşılayabilirim.

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
@Umt.brgz.

selam arkadaşım bız bır kac kısı baharda gelcez...
gelmeden once konusuruz ve muhtara gun onceden solersın bıze zorluk cıkarmasın bızde ona gore maymuncuk vb... kesıcı delıcı aletlerle gelelım kı surebılelım:D...
inş bosu bosuna sorun cıkmaz:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Umt.brgz.

Kulağa belki olumsuz gelebilir ama bence skateparka değer vermeleri ve korumaları güzel bişey.Ve skateparkın tasarımı da gerçekten çok hoş.

nobanned

Üye
Tepki
1
Yha Abi bir Yazmışsın Gezerken Rast geldi :D
Kendi Gta Oynuyor sandım hani orda gezersın helikopter ararsın:D Gbisinden:D
Güzel bi duygu:D tahmin edebiliyorum:D bizim burdada war ama 1o km uzaklıkta:D