Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lüleburgaz'da Bisiklet Seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında talat büyükbayram tarafından paylaşıldı.

1. talat büyükbayram

talat büyükbayram Yeni Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar ben talat foruma yeni katıldım ama uzun zamandan beri okuyucu olarak takip ediyorum.

şuan kullandığım bisan roadstar tipinde ama markası bessan olan bir bisikletim var alalı 4 yıl oldu ve artık beni iyice yormaya başladı çok fazla masraf çıkarır oldu.

bu yüzden kendime sedona 321 almayı düşünüyorum ama lüleburgazın yolları malum asvalt az çoğu yer taş döşeli şu anki bisikletimle çok rahat geziyorum ama sedona daha mı narin bir bisiklet olur ön süspansiyonuda yok yani bu yüzden rahat gezebilir miyim lüleburgaza uygun bir bisiklet midir?varsa önerileriniz nelerdir.

bu arada sedonayı güven bisikletten almayı düşünüyorum daha önce alış veriş yaptınızmı nasıl bir yerdir.

cevap veren vermeyen herkese teşekkürler .

2. muhammed yildirim

muhammed yildirim Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Şehirde yol bozuksa ve arazide bisiklet kullanmak hoşuna gitmiyorsa yol bisikleti yerine ön amartisörlü şehir bisikleti olan sedona 311 alabilirsin

http://www.sedona.com.tr/tr/BisikletDetay.aspx?ID=42

yok araziyide severim dersen gene Sedona 711 V

http://www.sedona.com.tr/tr/BisikletDetay.aspx?ID=19

yada disk isterim dersen hidrolik disk frene sahip olan Seonda 741

http://www.sedona.com.tr/tr/BisikletDetay.aspx?ID=12

seçimini sedona olarak gösterdiğin için sedona bisikletler önerdim başka markalarlar kafanı karıştırmak istemedim

talat büyükbayram bunu beğendi.
  3. talat büyükbayram

Seviye:
    cevabınız için teşekkürler arazi düşünmüyorum o yüzden mtb leri direk eledim sedona 311 de güzel bir bisiklet ama tipi çok hoşuma gitmiyor

birde benim asıl merak ettiğim sedona 321 sağlam bir bisikletmidir çünkü daha önce hiç alüminyum kadro bisiklet kullamadım bütün bisikletleri çelik kadroydu

4. muhammed yildirim

muhammed yildirim Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    alüminyum kadrolara güvenebilirsiniz eğer sedona 311 bi canlı görün derim ben MTB kullandıgım halde burada turlarımızı düzenleyen bisikletçide görüyorum hoşuma ben gidin bi görün derim istersenizde amörtisörlü şehir bisikletlerini bi araştırırm ama alüminyum kadrodan ötürü korkunuz olmazın enduro veya sert bi down hill yapmadıgınız sürede kırılmaz :)

Başka markalarada göz gezdirmenizi öneririm sedonada kalmayın derim

talat büyükbayram bunu beğendi.
  5. talat büyükbayram

Seviye:
    tekrar teşekkürler artık 2 modelden birini alıcam zaten 2012 modellerini bekliycem(para anca birikir) bakalım seneye nasıl olucak.