Lüleburgaz-Tekirdağ-Uçmakdere-Şarköy-Enez Turu... (3. Gün)

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@ilkeryilmaz
Çok teşekkür ederim... Ben de sizinle tanışmaktan memnun olurum... Lüleburgaz'da yol arkadaşlarım Cahit Turhan ve Rahman Karataş ile Trakya'da pedal basmadığımız yer kalmadı... Görüşebilmek dileğiyle tekrar teşekkürler...

Scudo

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@İrfan Can
İrfan Bey çok teşekkür ederim... Umarım yollarda karşılaşır, birlikte bir turda pedal basarız... Görüşebilmek dileğiyle tekrar teşekkürler...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@Tugay DemircaN
Bence de muhakkak gidilmesi gereken bir rota... Aslında zamanımız olmadığı için turumuzu Enez'de sonlandırmıştık... Enez'den sonra Edirne'ye kadar gitmeyi daha sonraya bırakmıştık, ama hala gerçekleştiremedik... Teşekkürler, görüşmek dileğiyle...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@k.tecimen
Kemal Bey, yeni bisikletin hayırlı olsun... Cuma günü İznik'e doğru yollarda olacağız kısmet olursa... Bisikleti bol bol deneme fırsatımız olacak... Hatta yapacağımız turlara katılabilirsen, eskitiriz bile... Görüşebilmek dileğiyle...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@KAMİL TABAK
Kamil Bey merhaba...
Turu Enez'de sonlandırdık ve bir otobüse bindiğimiz gibi İstanbul'a geri döndük... Ama Keşan üzerinden döndük... Trakya'da pedal basmadığım birkaç yerin içinde ne yazık ki Keşan da var... Bu yüzden sizinle bir türlü karşılaşma fırsatımız olmadı... Tabii ki yolumuz Keşan'a düşerse dostlarımızla görüşmekten biz de çok memnun olacağız... Çok teşekkürler...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@Kemal Faruk Doğan
Faruk teşekkür ediyorum... Bir de zaman olsa... Umarım tekrar görüşür, bir turda beraber oluruz... Arkadaşlara çok selamlar... Tekrar teşekkürler...

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
@Süleyman Şatır

süleymancığım onu aldık kullanalım diye tabiki eskiycek allah bizlere sağlık ve uzun ömürller versin hafta sonunu bekliyorum