Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lüleburgaz Bisiklet grubu logosu

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında gokhan erdogan tarafından paylaşıldı.

1. gokhan erdogan

gokhan erdogan Bisikletkolik

Seviye:
    saol baan cocukalrada sorıyım bakıyım ne dıycekler zahmet verıdk sanada

2. naz34

naz34 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ne güzel , bölgelerimizde de genç bisikletçiler kendi gruplarını kuruyor ve üstelik arma yapıp , kendilerine özellik kazandırıyorlar ...çok hoşuma gitti..:) Kutluyorum...

Bir büyüğünüz olarak, ben de fikrimi paylaşıyorum.....:)

*** Türkçe öğretmenine haber salacağım...:boese157: Lüleburgaz öyle yazılır mı...? hemen düzeltilecek..:p

***Birinci şekil deki bisi.resmi yama gibi duruyor..
    ***Üçüncü şekilde ise bisi.kalabalığı var...

*** İkinci şekil bana göre en iyisi...

Diyorum ki :

" Lüleburgazbisiklet" şeklinde birleşik yazılım yerine,

" Lüleburgaz
    Bisiklet Grubu " şeklinde yazılımı deneseniz... nasıl olur acaba...?

Bi deneyin bence :p... belki hoşunuza gider kimbilir...sevgilerimle.....

"gokhan erdogan "saol baan cocukalrada sorıyım bakıyım ne dıycekler zahmet verıdk sanada "

Gökhan sana da Türkçeden zayıf not verdim..:mad: Yazdığın gibi mi konuşuyorsun merak ettim... :rolleyes:

Lütfen ,Gençler ,
    Türkçemizi doğru kullanalım, doğru konuşup, doğru yazalım....
    .
    .

3. naz34

naz34 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Zaten sen yanlış yazdığının farkındaydın ama yine de uyarılarımı dikkate alıp düzelttiğin için teşekkür ederim Baran kardeş...
    Benim gibi madde madde yanıt vermen de hoş....:p
    Bayrağımızı çok seviyoruz tabi ki..ama bisiklet grubu armasında bisiklet resmi olması bana göre daha güzel...:in:
    Bir grup adına yapılan bir çalışma olduğu için, tabi ki Gökhan abinin ve diğer arkadaşlarının da önerileri olacaktır..Hep birlikte ortak aldığınız kararlarla yapılan herşey daha anlamlı ve güzel olur..

"Beşinci ve son olarak katılıyorum 2 resim en iyisi üzerinde en az durduğum resimde o oldu"
    cümlesinde ne demek istediğini pek anlayamadım ben..Çünkü noktalama işaretleri kullanmamışsın Baran..:)

" Beşinci ve son olarak ; katılıyorum, 2.ci resim en iyisi...Üzerinde en az durduğum resim de o oldu.."

cümlesinde (benim yaptığım gibi) , noktalama işaretlerini kullansaydın eğer , senin de 2.ci resimdeki amblem çalışmanı daha çok beğendiğini anlayacaktım.. Bunu mu demek istedin..?

Yine de grup olarak ,hangisine karar verilirse verilsin, bisiklet için, güzel düşünce ve çalışmalardan dolayı sizleri alkışlıyorum...
    Önemli olan bisikleti sevmeniz ve kurulan bisiklet grubu için ,güzel bir çalışma yapıyor olmanız sevindirici....
    Kolay gelsin...Ayağınız pedalda, dikkatli ve keyifle yollarda olun daima....
    .
    .

gokhan erdogan bunu beğendi.
  4. gokhan erdogan

Seviye:
    teşekkürler hocam bunlar şablon sadece dediğinize katılıyorum Türkçeyi doğru kullanmak gerekiyor sen bizi arada denetleyip uyarırsan sevinirim bilgi bilgidir ;)

5. naz34

naz34 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba Gökhan :)

Estağfurullah...Sizleri denetlemek gibi bir niyetim de yok, yetkim de yok..:eek:
    Baran ile sizlerin grubunuz için yapacağınız yeni çalışmalarınızdan haberdar olmak için , bu konuya arada sırada bakarım tabi ki..:p

Üstelik Türkçe konusunda uzman da değilim..Benim de zaman zaman hataya düştüğüm oluyor emin ol.. Ama Türkçemizi doğru kullanmaya özen gösteriyorum..

Zaten forum yetkilisi arkadaşlar yazılım konusunda ,gereken denetimi yapıyorlardır..
    Ama yine de, senin ve senin gibi genç kardeşlerimin ,Türkçemizi doğru kullanalım uyarılarıma, olumlu yanıt vermeleri beni mutlu ediyor..

Ben , konuşurken de , yazarken de, kelimelerin eksiksiz kullanılmasından yanayım..( olum....oğlum - baan....baran - nhbr....ne haber ...gibi )

Ve bilmelisin ki; Türkçe kullanımında ya da başka konularda yapılan uyarılara, olumlu yanıt vermek güzel bir meziyettir..:)
    Değişime ve gelişime açık olduğunuzun göstergesidir..Bunun için de memnun oldum..

"Ağaç yaşken eğilir derler "ya...
    Genç kardeşlerimizin, hem dil konusunda, hem yaşantılarında, hem kişilkleriyle daima kendilerinden daha genç kardeşlerine iyi, doğru ve güzel örnek olmalarını temenni ediyorum...
    Ayağınız daima pedallarda olsun..... Sevgilerimle......
    .
    .

gokhan erdogan bunu beğendi.
  6. gokhan erdogan

Seviye:
    Evet çok haklısınız teşekkürler Oktay Sinanoğlun'un By By Türkçe adlı kitabı vardı yıllar önce göz atma şansım olmuştu okumadıysanız size de tavsiye ederim