Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LOL Cosplay'i yapan genç kıza mallede linç girişimi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Turan Babacan tarafından paylaşıldı.

1. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:

İstanbul Pendik’te yaşayan A.T. (25) LOL adlı oyunun bir etkinliğinde yapılacak CosPlay yarışması için günlerdir hazırlanıyordu. MORGANA adında, kostümü ve makyajı zor yapılan bir şampiyonu yarışma için uygun buldu ve gerekli hazırlıkları yaptı. Yarışma günü geldiğinde heyecanlakostümünü ve makyajını tamamlayan A.T. arkadaşlarının onu otomobil ile alması için kapının önüne çıktı. Tam kapıya çıktığında çekirdek bir ailenin geçtiğini gördü. Ailenin büyük fertleri onu fark etmedi fakat ailenin 3 yaşındaki küçük kızı A.T.’i fark etti ve arkasına bakarak yürümeye devam etti. Üzerindeki kostümünde havasına kapılan A.T. küçük kıza bakarak kalın bir sesle “ben senin bildiğin meleklerden değilim” dedi. Elleri ile de göz oyma hareketi yapınca, küçük kız çığlık çığlığa ağlamaya başladı.

Ne olduğunu şaşıran aile üyeleri bir anda A.T.’yi fark etti. Bir an afallayan aile babası Engin Bey, pastahanenin önündeki sandalyeyi kapıp “Tüh lanet şeytan” diye nara atıp A.T.’ye saldırdı. Bazı saldırıları savuşturan A.T. birkaç sandalye darbesine maruz kaldı. Çevre esnafı küçük kızın annesinin “Canavar canavar! Canavar kızıma saldırdı, şimdi de kocama saldırıyor” bağırtısı ile dışarı koştu ve yaratık sandıkları zavallı MORGANA’ya saldırdı. Arkadaşlarını almaya gelen gençler tam zamanında yetişerek “O kostüm yahu” diyerek esnafın elinden A.T.’yi zar zor aldı. A.T. yani MORGANA, kanatlarına ve sivri kulaklarına gelen darbeler nedeni ile bayıldı.

Yarışma yerine hastahaneye giden A.T. ifadesinde, “Özellikle Manav Selçuk Abiden böyle bir şey beklemiyordum” dediği belirtildi.

kaynak : http://gamerazzi.net

2. FelixTheCat

FelixTheCat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    süpermiş ya ne geniş hayal gücümüz var toplum olarak şeytanın ta kendisi olmuşken insanlar farklı yerlerde arıyorlar. Yaşama saygı diye birşey var dimi çok güldüm

3. Hamza Hakkı

Hamza Hakkı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Dalgasına yapılmış bir haber. Linkini verdiğiniz sitede zaten 3 haber var 3'ü de saçma, dalgasına yapılmış haberler.

4. LeventK.

LeventK. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    boş haber :rolleyes:

5. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    zaytung'a rakip ha : )) benim oyum zaytung'un ;)

6. atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Tam "Zaytung olmadığına emin misiniz?" yazacaktım, çakma zaytungmuş.

7. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çakma gerçek hiç kusura bakmasın dayağa haketmiş