Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Load Berg 3 Çadır

Konu, 'Outdoor' kısmında Murat Bütün tarafından paylaşıldı.

1. Murat Bütün

Murat Bütün Üye

Seviye:
    yigitkirca bunu beğendi.
  2. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhabalar. ikinci linkdeki daha saglam duruyor ama agır. ilki ise özellikle bisiklet turlarına göre tasarlanmıs. ben "husky" 3 iklim kullanıyorum. son 4 turuma onunla cıktım gayet güzel. bir inceleyin derim.

3. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bu ikisi arasında karar kılacaksan bence ikincisi... Yanında bir insan daha olabilir.

4. Ertugrul.Arda

Ertugrul.Arda Üye

Seviye:
    İki çadırın birbirinden farkı mutfak bölümü. İkinci de kapı girişinde fazladan bir alan var ki, bu oldukça kullanışlı. Özellikle de yağmurlu havalarda yemek pişirirken. Bu bölümün diğer bir avantajı depo olarak kullanılabilmesi. Bunlar 3 kişilik çadırlar. Ama aynı anada 3 kişi içinde uyuyacaksa, çantaları koyacak yer kalmıyor. İşte o zaman mutfak bölümü devreye giriyor. Fazla malzemeyi naylon torbalara koyup gece bu alanda depolanabiliyor.
    Ancak her iki çadır da bisikletle taşımak için hafif çadırlar değil. Forumda da görüyoruz, bu işin tecrübelileri yarım kg daha hafif bisiklet için binlerce TL veriyorlar. İkinci çadırın çok benzeri bende de var, yıllardır kullanıyorum, çok memnunum. Ama şimdi işin içine bisiklet turları da girince 1,5 - 2 kg arası tek kişilik çadır bakmaya başladım.
    Ancak bisikletli turda çadırda 2 kişi kalacaksa ve yolda çadır ikiye bölünüp ortaklaşa taşınacaksa mutfak bölümlü olan güzel çadır.
    Bunun benzeri olarak Lafuma Sommertime diye bir çadır, oldukça ekonomik ve ben de yıllardır çok memnunum.

yigitkirca bunu beğendi.
  5. Murat Bütün

Murat Bütün Üye

Seviye:
  6. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hayırlı olsun, bende de Berg 2 var memnunum.

7. ismet caner

ismet caner Aktif Üye

Seviye:
    çadırı canlı olarak gördüm ve arkadaşımla baya beğendik ve inceledik sahibini meral ediyorduk demek sizmişsiniz :D hayırlı olsun :D